Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Zapomeňte na vytahané tričko a tepláky. Pořiďte si módní domácí oblečení

Vždy, když vyrážíte do práce, do města nebo kamkoliv jinam, snažíte se vypadat, co možná nejlépe. Jakmile ale přijdete domů, hodíte na sebe obnošené tričko a tepláky s dírou. Věděli jste však, že hezké a zároveň pohodlné oblečení na doma s sebou přináší hned několik výhod? 

  • Budete se v něm cítit příjemně a dokážete si tak lépe odpočinout.
  • S módními kousky si dokonce budete připadat mnohem atraktivněji, i při běžných domácích aktivitách.
  • Stylové a pohodlné domácí oblečení zvýší vaši produktivitu. Hravě tak zvládnete pracovat z domu bez jakýchkoliv překážek.
Dámský komplet Leona
Dámský komplet Leona
Komplet Trixi využijete i na sport
Komplet Trixi využijete i na sport

Jak si správně vybrat oblečení na doma?

Při výběru domácího oblečení se řiďte nejen barvou a vzorem, ale také materiálem, abyste se cítili pohodlně. Oblíbené jsou bavlněné materiály, které jsou vhodné pro alergiky i atopiky nebo materiály s příměsí polyesteru, který domácímu oblečení zajistí maximální hebkost. 

Další kritérium je pocit volnosti. Záleží čistě na vás, jestli dáte přednost vzdušnému nebo přizpůsobivému oblečení s příměsí elastanu. Důležité je, aby vás oblečení nikde příliš nestahovalo. Na výběr máte hned několik možností. Nabízíme domácí komplety, které tvoří dlouhé kalhoty a mikina nebo hřejivé komplety na zimu. V posledních letech jsou velice populární stylová oversize trička, která můžete kombinovat například s legínami.

Tip pro vás

Oblečení na doma je perfektním dárkem pro vaše blízké. Většina lidí se do koupě pohodlného domácího oblečení moc nežene, ale pokud jej dostanou jako dárek, rozhodně je to potěší.