Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Co frčí na Valentýna? 5 nápadů, které vás nadchnou

Chystáte se pořádně oslavit Valentýna se svým miláčkem? Dobře děláte. Letos si sice budeme muset na stylovou restauraci zahrát ve vlastní kuchyni a hotýlek nám nahradí soukromí vlastní ložnice, ale proč to nebrat sportovně. Ušetříme aspoň pár kaček a můžeme si na Valentýna skutečně dopřát. Pořídit si tak můžeme valentýnský dárek podle představ jako je luxusní košilka, set podvazkového pásu a punčoch, svůdné spodní prádlo nebo lehoučký župan. 

Dámské spodní prádlo
Dámské spodní prádlo
K Valentýnu patří dárky z lásky
K Valentýnu patří dárky z lásky
Dostanu podvazkový pás?
Dostanu podvazkový pás?

1. Luxusní košilka jako vyznání lásky

Dárek jako je luxusní košilka řekne více než tisíc slov. Je lehoučká, krásně obepíná postavu a budete v ní vypadat božsky. Černá košilka z viskózy a krajky vás zeštíhlí a ještě více zkrásní, zato v červené budete zářit a přitahovat. Výběr záleží jen na vás.  

2. Saténová košilka pro krásu

Po saténové košilce touží většina zralých krásek. Je lehce splývavá, takže zamaskuje i drobné nedokonalosti postavy a působí skutečně luxusně. Na výběr je množství barev a květinových vzorů, takže saténovou košilku vybírejte podle nálady i vkusu.

3. Podvazkový pás pro romantické chvíle

Nezapomenutelný večer si můžete dopřát s podvazkovým pásem. Budou se k němu hodit také punčochy, na které připnete jednotlivé pásky. O parádní zakončení Valentýnského dne tak budete mít postaráno.

4. Spodní prádlo pro jedinečnou ženu

Kolik skutečně krásných kousků kalhotek máte? A kdy jindy si pořídit opravdu půvabné kalhotky než na Valentýna? V tangách nebo krajkových kalhotkách na vás jistě nechá oči.

5. Lehký župan pro šťastný vztah

Žena má být na prvním místě s dárkem spokojená. Pokud toužíte po krásném lehoučkém županu, tak jej pořiďte zrovna na Valentýna. Lehoučký župan navíc krásně doplní košilku a vypadá neskutečně elegantně.  

Nyní máte tři možnosti:

  • dárek si kupte sama  (uděláte jím radost i jemu)
  • pošlete partnerovi odkaz na tento článek a nechte se překvapit
  • vyberte si dárek společně
Na Valentýna v nové košilce