Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Barevná pyžama pro ženu v každém věku

Většina lidí nevěnuje pozornost barvě pyžama. To je však jedno z důležitých kritérií při výběru. Jestliže byste měla pyžámko, které se vám vzhledově nelíbí, mohlo by vám to znepříjemnit celý večer, noc i ráno. Jakmile si pořídíte krásné barevné pyžámko, budete se na něj těšit celý den. Každá žena si může pořídit barevné pyžamo, ať už je mladší nebo starší. V nabídce je tolik druhů, že rozhodně budete mít z čeho vybírat. A co víc, každá žena si může vybrat pyžamo s krásným nebo roztomilým motivem. Stačí jen přijít na to, co se k vám hodí. Podívejte se, jak vybrat barvu pyžama.

Barevná pyžama sluší i dospělým ženám
Barevná pyžama sluší i dospělým ženám
Stylové nápisy zaujmou mladé ženy a dívky
Stylové nápisy zaujmou mladé ženy a dívky

Pestré barvičky pro malé holčičky

Barevná pyžama si zamilujete už od dětství. Pro nejmenší dívky jsou skvělou volbou pestrá růžová a červená pyžama, a to například s jednorožci, tučňáky nebo medvídky. Perfektní jsou dívčí pyžámka se vzory na celém spodním i vrchním díle. Holky si určitě oblíbí overaly, které mají nejen krásné barvy a vzory, ale také maximálně příjemný materiál. Starší dívky si zase zamilují tmavě modrá a šedá pyžama se vzory srdíček nebo se stylovými nápisy.

Jemné a svůdné barvy pro dospělé ženy

I starší ženy by si při výběru pyžama měly dát záležet na barvě. Perfektní volbou je světle oranžová, modrá, béžová a další decentní barvy. Zaměřte se na ty, které máte rády a bude se vám v nich lépe usínat. Neznamená to však, že byste si nemohly pořídit i výraznější barvu. Vhodná je například červená a černá, které v luxusním saténovém provedení vypadají opravdu elegantně a svůdně, takže se hodí i na romantické večery.

Tip pro vás

Některá pyžámka nabízíme v dětské i dospělé velikosti. Může se tak dokonale sladit maminka s dcerou nebo i babičkou. Podívejte se, jak na to, abyste vypadaly opravdu dokonale sladěné.

Sladěná pyžama jsou skvělým tipem jako dárek
Sladěná pyžama jsou skvělým tipem jako dárek
Každá holčička chce být jako její maminka
Každá holčička chce být jako její maminka