Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Mateřské noční košilky využijete nejen v těhotenství

Jestliže máte doma malé miminko nebo jej teprve čekáte, mateřské noční košilky jsou jednou z nejdůležitějších věcí, které budete potřebovat. Mohou vám ušetřit spoustu námahy při nočním kojení a zároveň vám dopřejí maximální pohodlí. Věděli jste však, že je můžete perfektně vynosit v jakémkoliv období vašeho života? Nejen, že se těhotenské košilky mohou skvěle přizpůsobit rostoucímu bříšku, ale pokud mají rozepínací výstřih, jsou perfektní také při kojení. Stačí si jen vybrat správný (praktický) typ košilky. Přečtete si, jak můžete mateřské košilky dál využít.

Těhotenská noční košilka
Těhotenská noční košilka
Košilky se příjemně nosí a jsou pohodlné
Košilky se příjemně nosí a jsou pohodlné

Maximální pohodlí v těhotenství

Pokud má mateřská košilka dostatečně pružný materiál nebo volnější střih, hravě pod ní schováte i bříško v posledním trimestru těhotenství. Vybírejte tak košilku, ve které se budete cítit příjemně a volně. Navíc, jestliže si vyberete košilku s rozepínacím výstřihem, bude se perfektně hodit i do porodnice.

Jednoduché kojení v noci

Aby byla košilka vhodná na kojení, musí mít správný typ výstřihu. Například překládaný výstřih nebo výstřih, který se zapíná pomocí knoflíků a cvočků. Kojicí košilky mohou mít také postranní zapínání na zip a skryté průstřihy pro kojení. Posledními variantami jsou překryté výstřihy, pružné okraje a odnímatelná ramínka. Nevíte si rady, jaký typ výstřihu vám bude nejvíce vyhovovat? Podívejte se, jak vypadají a v čem jsou praktické.

Mateřskou noční košilku vynosíte i kdykoliv jindy

Košilky, které jsou vhodné v těhotenství a při kojení, využijete kdykoliv jindy. Skvěle se přizpůsobí vaší postavě, a proto je můžete nosit ještě předtím, než otěhotníte nebo kdykoliv potom. 

Košilka Harmony
Košilka Harmony
Košilka Best Mom
Košilka Best Mom