Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Co o Vás prozradí noční prádlo? Zjistěte o sobě víc

Znáte opravdu dobře své já? Zkuste si najít chvilku, abyste si ověřila, jestli prádlo, co si nejraději oblékáte na večer odráží i Vaši povahu. Zjistěte, jestli jste více  jako výbušná sopka, křehká květinka,  veselá kopa, nebo klidná jako stojatá voda.

Bavlněná pyžama milují ženy do nepohody

Líbí se Vám pohodlná bavlněná pyžama, protože jsou jednoduše praktická na spaní? Sáhnete po klasické bavlně, protože vám její prodyšnost a pružnost vyhovuje při nočním “rotování”? Pak jste nejspíš žena se smyslem pro humor, realistka a pohodářka.

V bavlněné košilce spí vyznavačky tradic

V bavlněné košilce  spíte již od dětství a díky vrozenému sklonu k tradičnímu ani nevidíte důvod, proč to měnit? Pak jste jistě v mnohém konzervativní člověk, co nemá rád změny

Overaly se líbí ženám, co mají rády změnu

Overal je o chlup pohodlnější pyžamo. Nosí ho ženy, co rády experimentují, ale zároveň dají na pohodlí. Sice nejsou žádné dračice, ale rády se baví a jsou obklopené lidmi

Luxusní košilky nosí ženy vamp

Pečlivě si vybíráte, co nosíte, protože dobře víte, že to odráží i Vaše postavení. Zajímají Vás módní trendy a vyznáte se v látkách i střizích. Máte povahu lvice, jste sebevědomá a jdete si pevně za svým cílem. Saténové košilky a luxusní košilky jsou typické pro choleričky a společenské typy.

Infantilní duše chtějí noční košili s obrázky

Pokud jste povahou spíše dítětem, necháte se rychle pro něco nadchnout, ale také Vás rychle něco rozesmutní, sáhnete po tradičních střizích - košilce se zajímavými obrázky a vzory. Jste žena s vytříbeným citem pro krásu.  

Květinové vzory mají rádi snílci i konzervativci

Všechny velké romantičky sáhnou nejraději po květinovém vzoru, ať už pyžama nebo košilky. Vědí, že v květinách se snoubí krása a ženskost. Jako  klasický vzor si ho zvolí i ženy, co milují všechno tradiční .