Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Co na pláž a k bazénu? Pareo a župan!

Není nadto užít si pravou letní dovolenou s osvěžením u vody. Co si ale vzít do kufru, aby nevážil tunu, abychom byly se svým vzhledem spokojené a měly dostatek oděvů i pro případ ochlazení? Na tuto zapeklitou otázku se nabízí jednoduchá odpověď: zabalte si s sebou lehké plážové pareo a skladný savý župan. Pareo může nahradit několikery šaty, sukni nebo top a župan dokáže krásně zahřát nejen u hotelového bazénu, ale i večer na pokoji.Geniální kousek na dovču u moře: pareo

Pareo (plážový šátek) je skutečně to, co by Vám rozhodně na dovolené u moře nemělo chybět. Tento geniální kousek Vám v kufru ušetří spoustu místa, ale to není jediný důvod, proč je tak oblíbené. Pareo příjemně zahřeje při mírném ochlazení a dokáže zakrýt drobné nedostatky postavy, takže Vám přidá na kráse.  Co je ale ještě fajn? Nákupem tohoto multifunkčního kousku ušetříte spoustu peněz třeba na nákup značkových "hadříků" v zahraničních obchodech. A to už skutečně stojí za zváženou. 

Tip: Při výběru parea se zaměřte na barvy a vzory, aby Vám hezky ladilo s plavkami a se svršky. 

Na pohodu i kvůli eleganci k bazénu: župan

K bazénu prostě  župan patří. Využijete tak jeho praktickou stránku - zahřeje a vsaje do sebe přebytkovou vodu, ale dodá Vám také na vkusném looku. K nejlepším županům k bazénům patří froté a velurový župan. Tyto župany nezaberou příliš místa v zavazadle, v případě potřeby zahřejí a dostatečně zahalí. Župan je symbolem odpočinku, relaxu a wellness, takže na dovču bude ideální kousek, který ani nebudete chtít sundávat.

Tip: Velikost vybírejte s rozmyslem, aby se župan při chůzi nebo sezení nerozevíral.