Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Překvapte ji na MDŽ s košilkou. Bude koukat.

aždá žena by mohla vyprávět svůj příběh o tom, jak je často náročné skloubit svou péči o rodinu, domácnost, děti (a muže). Dnes a denně by chtěla slyšet slova díků za vše, co dělá a cítit podporu ze strany mužů. Skutečnost bývá ale často jiná. K vyjádření podpory se tak skvěle hodí Den žen. 

Slova díků, květina a košilka jsou super trojkaMezinárodní den žen, který připadá na 8. března, se slaví více než 100 let. V tento den je skvělá příležitost dát najevo lásku své ženě a vzdát dík mamince a klidně dalším známým ženám. K tradičním dárkům patří květina, která určitě každou ženu potěší, ale skvělé dárky jsou zejména ty trvanlivé. Co potěší ženu víc než krásné oblečení? Jen máloco...

Ptáte se, jaké oblečení darovat partnerce k MDŽ? Věřte, že nejlepší volba bude luxusní košilka. Krajkové a saténové košilky máme ve velikosti od XS až po 5XL.

Chcete ještě vědět, jak zalichotit ženě? Jestliže je krásná, povězte ji, že je chytrá, jestliže je chytrá, povězte ji, že je krásná a pokud si nebudete jistí, řekněte ji, že zhubla. Tápete ve výběru košilek? Nejste v tom sami. Poradíme Vám.

Věnujte přípravě trošku času a odpovězte si na pár otázek, které jsme pro Vás pečlivě připravili, abychom Vám zjednodušili nakupování. Odkazy v textu Vás navedou na výběr košilek. 

Jakou barvu má žena ráda? Bílou, béžovou, modrou, černou, červenou, nebo růžovou?

Dává přednost saténové košilce nebo košilce z viskózy?

Má radši ramínka nebo rukáv?

Nosí ráda květinové vzory nebo jednobarevné košilky?

Pokud rádi zkoušíte nové věci, určitě nepřehlédněte naše novinky. Patří k nim sety luxusních košilek a tang od značky Casmir a saténové košilky Excellent Beauty .