Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Překvapte ji na MDŽ jedinečnou košilkou. Bude koukat.

Každá žena by mohla vyprávět svůj příběh o tom, jak je často náročné skloubit svou péči o rodinu, domácnost, děti (a někdy i muže). Dnes a denně by chtěla slyšet slova díků za vše, co dělá a cítit podporu ze strany mužů. Skutečnost bývá ale často jiná. K vyjádření podpory se tak skvěle hodí Den žen. Využijte toho a poděkujte vaší ženě za vše, co pro vás dělá, krásným dárečkem.

Slova díků, květina a košilka jsou super trojka


Noční košilka je perfektním dárkem k MDŽ
Noční košilka je perfektním dárkem k MDŽ

Mezinárodní den žen, který připadá na 8. března, se slaví více než 100 let. V tento den je skvělá příležitost dát najevo lásku vaší ženě, vzdát dík mamince a klidně dalším známým ženám. K tradičním dárkům patří květina, která určitě každou ženu potěší, ale skvělé dárky jsou zejména ty trvanlivé. Co potěší ženu víc než krásné oblečení? Jen máloco...

Ptáte se, jaké oblečení darovat partnerce k MDŽ? Věřte, že nejlepší volba bude luxusní košilka, ve které si bude připadat jedinečně. Krajkové a saténové košilky máme ve velikosti od XS až po 5XL.

Chcete ještě vědět, jak zalichotit ženě? Jestliže je krásná, povězte ji, že je chytrá, jestliže je chytrá, povězte ji, že je krásná a pokud si nebudete jistí, řekněte ji obojí. 


Košilka značky Kalimo je skvělá volba
K MDŽ je vhodná také květina
V luxusní košilce zazáříte

Tápete ve výběru košilek? Nejste v tom sami. Poradíme vám.

Věnujte přípravě trošku času a odpovězte si na pár otázek, které jsme pro vás pečlivě připravili, abychom vám zjednodušili a zpříjemnili nakupování.

Pokud rádi zkoušíte nové věci, určitě nepřehlédněte naše novinky.