Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dárky z lásky: 10 tipů nejen na Valentýna

                                  Slavíte Valentýna? Pokud ne, je čas to změnit. Proč? Protože vyznáním lásky  ještě nikdo nikdy nic u své milované nezkazil.                                    Navíc valentýnka není jen tak obyčejný dar, je to skutečný dárek z lásky, který se může dostat (a dát) jen jediný den v roce.  Láska potřebuje vyznání, aby kvetla

                  Jak často své polovičce říkáte “miluji tě”? Jednou týdně, jednou měsíčně, nebo snad jednou za rok? Na Valentýna je k tomu ideální příležitost.  Důkazů lásky je ale mnohem více. Zkuste být letos vynalézavější, aby Vaše polovička jen tak na Váš den lásky nezapomněla.  

Jak říci “miluji tě” beze slov?

  • chvílemi strávené jen ve dvou
  • rozhovorem, při kterém věnujete druhému nejen svůj drahocenný čas, ale i plnou pozornost
  • oceněním toho, co pro Vás druhý dělá
  • přípravou večeře a jinými “malými skutky lásky”
  • romantickou básní, přáním či písní
  • společným zážitkem či pobytem
  • dárky jako čokoláda, květiny, zámek lásky, spodní prádlo, košilka a vše se symbolem srdíčka

Naše nejoblíbenější valentýnky - top 10

Pro ni: Saténové košilky a pyžama  

Barva lásky je červená, připomínající oheň, a proto ji k Valentýnu také doporučujeme. K opravdovým šperkům patří dárky v podobě kompletu saténové košilky a županu. Satén navíc patří k top materiálu, který si jistě získá srdce i Vaši vyvolené.

Pro ni: Luxusní košilky a pyžama

Říká se krása kráse, takže s luxusním sortimentem skutečně nemůžete udělat chybu. Působivé krajky podtrhnou její jedinečnou ženskost a obepnuté střihy zdůrazní křivky její postavy.  Luxusní košilky a pyžama jsou balená v dárkových krabičkách.

Pro oba: Spodní prádlo 

Je libo komplet podprsenky a kalhotek, nebo krajkové kalhotky a působivé pánské prádlo? Proč ne? Darujte si vzájemně to, co je Vám nejbližší jako vyznání Vaší společné lásky. Z našich novinek doporučujeme krajkové body. Ke stálicím patří krajková tanga, brazilky a podvazkový pás s punčochami.


Pro ni: Srdíčkový vzor

Kolik srdíček stačí, aby pochopila, že ji skutečně milujete? Stačí jedno, ale upřímně darované. Zkuste ji vyznat svou lásku jednoduše, ale jasně - se srdíčkovým vzorem se Vám to musí podařit.

Pro oba: Sladěná pyžama

Jste jako dvě hrdličky? Tak proč se nesladit? Vyberte si z naší nabídky slušivých bavlněných pyžam. Více se můžete dočíst v naší Poradně.