Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Nevzdávejte to. Zacvičte si v novém fitness oblečení

Také jste zjistila, že po současné neplánované dvouměsíční pracovní odmlce byste potřebovala nějaké to kilo shodit? Hoďte za hlavu všechny tukožroutské diety a zlepšete si fyzičku raději sportem.  Dobrou motivací ke cvičení pro Vás bude nová fitness výbava.  Do fitka si u nás můžete pořídit i stylovou hygienickou roušku, kterou využijete po 11. květnu jistě ještě i jinde.

Podprsenka Izzy
Podprsenka Suzanne
Legíny Arden
Fitness top Aida

Dobré vybavení rovná se lepší výkon

 Na značku Lorin se můžete spolehnout. Nepostrádá nic, co se Vám při cvičení bude hodit. Produkty jsou vyrobeny pomocí technologie Kol-sport nebo LYCRA® SPORT. Jsou přiměřeně elastické, odolné vůči opotřebení a perfektně odvádí pot směrem od pokožky. Design fitness kolekce je svěží, nápaditý a má onu pověstnou šťávu. 

Fitness oblečení značky Lorin můžete jednoduše barevně sladit a nemusíte se v nich bát vyjít ven ani za šera. Vaši bezpečnost v provozu Vám zajistí skvěle viditelné neonové prvky.  Fitness legíny od značky Lorin mají jednu nenápadnou výhodu, o které jste možná nevěděla - zaměřuje se svým střihem na hýžďové partie. Díky tomuto oblečení tak budete mít zadeček snů.

Fitness podprsenka má za úkol zpevnit

Fitness podprsenka pro náročné pohybové aktivy musí poprsí dobře zafixovat. Bez ní se může stát Vaše cvičení spíše noční můrou a bolestivou zkušeností. Fitness podprsenky na zapínání Katy, Suzanne nebo Amy se nepohnout ani o píď, a proto je vřele do fitka doporučujeme.

Mají však ještě další tři výhody: zapínání na háčky, nastavitelná ramínka  a nenonové prvky. K nej vychytávce patří právě zapínání. Po cvičení tak svléknete svou podprsenku do dvou vteřin a to už je fakticky úleva. 

Podprsenka Suzanne
Katy podprsenka