Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Nejlepší pánská pyžama jsou flanelová

Proč muži milují flanelová pyžama a ženám se v nich líbí? Flanelové pyžamo je pro mnohé pyžamo se vším všudy. Žádné triko a tepláky, ale poctivý košilový střih se stejným vzorem od hlavy až k patě. A to tak, jak tomu bylo dřív a tak, jak to mají muži po celé generace rádi


Flanelové pánské pyžamo Sammy

Flanelová pyžama patří k trendům roku 2020

Co si budem vyprávět, flanelová pyžama jsou retro  pyžama. Patří ke klasickým pyžamům s typickým propínacím pyžamovým kabátkem. Nosit retro je trendy  a co je hlavní - skutečně mužům sluší a zajišťují opravdové pohodlí při spánku.  

Flanel buď milujete, nebo ho nemusíte. Jeho nadšenců však stále přibývá a my dobře víme proč. Díky speciální úpravě bavlny pročesáním má tkanina  jemný vlas a dokáže rychle a dlouho hřát. Má vysokou savost a je příjemná na dotek. Je skvělou volbou na podzim, v zimě i na jaře.  

 Vychutnejte si švýcarskou kvalitu značky Rössli

Chcete vnést do svého šatníku trochu luxusu inspirovanou švýcarským designem? Skvělou volbou jsou pánská flanelová pyžama od mladé, ale sebevědomé značky Rössli. Zakládá si na originálním provedení svých pyžam v nesrážlivé kvalitě. Většina pánských flanelových pyžam je balená v oblíbených dárkových krabičkách s průhledem. Značka nabízí také krásné dámské flanelové košile.

Pánské flanelové pyžamo Barney