Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Slaďte celou rodinu! Pyžama pro mámu, tátu i děti

In je držet za jeden provaz jako rodina a oblékat se stejně, nebo alespoň v podobném stylu. Báječně pak vypadají také společné fotografie. Udělejte radost sobě i vašim ratolestem a pořiďte si stejná pyžama. Vaše všední rána pozvednou na vyšší úroveň a rázem budou mnohem veselejší. O víkendu si zas uspořádejte pyžamové dny, nebo dopoledne a pořádně se s dětmi bavte. Odvázat se a odreagovat v útulných zdech vašeho domova pak půjde jako po másle.  

Zazářit jako správná dvojka můžete i vy.
Zazářit jako správná dvojka můžete i vy.
Krásně ladit v pyžamech může maminka a dcera.
Krásně ladit v pyžamech může maminka a dcera.
Sladěné pyžamo se hodí jako dárek.
Sladěné pyžamo se hodí jako dárek.
Pyžamo pro mámu a dceru.
Pyžamo pro rodiče i děti.

Jako táta díky totožnému pyžamu

Každý malý syn chce umět všechno to, co jeho tátínek a chce být jako on. V tátovi mívá svůj vzor často až do dospělosti. Podobné pyžamo může vašemu vztahu jen prospět. Táta a syn ve stejném pyžamu budou na první pohled správná dvojka, co nezkazí žádnou legraci. V popisku jednotlivých chlapeckých pyžam naleznete také odkaz na obdobné pánské pyžamo.   


Velcí bratři jak se patří ve sladěném pyžamu

V životě malého chlapce mnohdy bývá i další velký vzor - starší bratr. Chce ho napodobovat a ve všem dohnat. I když to mezi nimi často skřípe, mají se rádi až za hrob. Stejné sourozenecké pyžamo jim udělá obrovskou radost. Zahrají si v nich určitě nejednu polštářovou válku, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat. Vybírat můžete z kategorie chlapeckých pyžam."Aká matka taká Katka" díky pyžamu

Jablko nepadá daleko od stromu. Ani holčičky nejsou jiné a své maminky by chtěly ve všem napodobit. Protože jsou od přírody velké parádnice, radost ze stejného pyžama (či noční košile) bude navíc dvojnásobná. Prohlédněte si kategorii dívčí pyžama a dívčí noční košile, kde vás popisek navede na druhou část dvojice.

Příchod nového sourozence je pro vaši holčičku velká změna a neznámá. Dcerce můžete dát najevo, že vám na ní záleží i v období těhotenství a kojení, pokud ji ke své kojicí noční košili pořídíte sladěnou dívčí noční košili nebo pyžamo. 


Sladěné pyžamo pro správné ségry

Zděděných pyžam po své starší sestře má vaše malá princezna asi celé kopce. Co ji takhle udělat radost pyžamem, které by měla stejné maminka i její starší sestřička? Večerní karaoke show ve sladěném sourozeneckém pyžamu pak dostane úplně jiný rozměr. Koupit u nás můžete stejné dívčí pyžamo, nebo dívčí noční košili. 


Rodinná pyžama jsou oblíbeným dárkem

Díky našemu velkému výběru bude celá vaše rodina jako ze škatulky. Oblíbená kvalitní značka Taro pro vás dvakrát ročně připravuje nová módní pyžama, díky kterým může být sladěná celá vaše rodina. Jsou vhodná jako dárek a mimořádně oblíbená. Blýsknout se ale můžete také jako dvojice v pyžamu pro páry, o kterých se více dozvíte v naší Poradně.

Novinky pro rodiny každoročně připravuje i značka DN Nightwear, Italian Fashion nebo Cornette


Sladit pyžama si může celá rodina