Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Prázdninové must-have pro Váš perfektní vzhled

Užívejte si sluníčko i zasloužený relax na dovolené, nakupujte a vybavte se šmrncovními kousky na léto do ložnice. Nač přece čekat? Léto je tady a s ním pro mnohé nejkrásnější část roku.

Přes luxusní prádlo musí být vidět

Jako horká novinka byla nedávno uvedena podprsenka bez kostic a výztuže, které se říká jednoduše braletka. Pod lehké letní halenky a trička je přímo stvořená. Určitě se nezanedbávejte a pořiďte si k ní tanga, brazilky nebo kalhotky jako komplet. Budete neodolatelná. Pořiďte si například komplet Zuza. Nepříliš působivé bavlněné kalhotky vytlačují kalhotky z microfibry. Jestliže si zvolíte krajkový model, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. V naší nabídce je naleznete pod značkou Ewana.

Luxusnímu nočnímu prádlu vévodí něžná krajka a hebký satén

Zažijte hebký dotek saténu na vlastní kůži a nebudete se jej už nikdy chtít vzdát. Letos hrají prim něžné pastelové tóny, ale i sytě korálová, rudá a nestárnoucí bílá. K nejnádhernějším novinkám patří saténová pyžama (komplety) s něžnou krajkou. “Za hřích” ale určitě stojí i krajkové pyžamo z viskózy Milos, pojmenované podle řeckého ostrova zamilovaných. Luxusní prádlo opravdu stojí za to mít.

  Vaše Jarka z ELEGANT.cz