Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Stylové halenky, spodničky a punčochy do kanceláře i na poradu

Stává se vám ráno často, že nervózně pobíháte po bytě a dlouze vybíráte, co si obléknout do práce? Vůbec se vám nedivíme. Pro ženy (narozdíl od silnějšího pohlaví) není snadné sladit několik kousků svrchního oblečení s botami, kabelkou a šperky, vlasovými doplňky a s novou barevnou manikúrou.  Jak z ranního začarovaného kruhu ven?


Dámské triko Tosca
Spodní košilka Arietta

K základnímu pracovnímu vybavení patří krajkové halenky

Jestliže vaše profese vyžaduje dress code, pak jste si jistě pořídila tmavý kalhotový, nebo sukňový kostým. K němu se výborně hodí jednobarevná krajková trika a halenky, které oživí vaši vizáž a dodají jí pověstný punc elegance. Pro dny s tropickými teplotami se bude hodit bavlna, která saje pot a udrží ideální teplotu. 

Tip: Nevzhledné skvrny od potu nebudou viditelné na triku s netopýřími rukávy.

Průsvitné šaty a halenky doplňte o spodní vrstvu

Pokud jste si omylem nakoupila příliš tenké halenky s tendencí prosvítat, doplňte je o bavlněný nátělník, spodní košilku, nebo body. Body mají navíc tu výhodu, že perfektně sedí na místě, takže se nemusíte stále kontrolovat, jestli se vám neohrnuje a nekrčí. K zajímavému řešení patří i stahovací body a hladká stahovací spodnička. Spodnička vám dodá sebejistotu také při nošení přiléhavých šatů. Stejně jako body nezakrývá oblast poprsí, takže je vhodná k nošení i pro teplejší dny, kdy měníme podprsenky častěji než jindy.

Tip: Pod světlý svršek si zvolte spodničku tělové barvy, která bude (oproti bílé barvě) v podstatě neviditelná.

Stahovací body Vanilla

Profesionální vzhled vám zajistí punčochy

K dress code garderóbě neodmyslitelně patří také punčochy a punčocháče v tělové a černé barvě. Na nich není potřeba šetřit - investice do kvalitního punčochového zboží se vám skutečně časem vrátí. 

Tip: Pro dny s teplotními rekordy doporučujeme pohodlnější samodržící tělové punčochy.

Vaše Jarka z ELEGANT.cz