Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vyberte si dětské plavky pro Vaše malé neposedy

Už se Vaše děti nemohou dočkat, až si budou užívat koupání u moře a s železnou pravidelností se Vás ptají, kdy už to bude? I my u nás ve firmě to moc dobře známe a víme, jak je pro nás rodiče náročné zachovat chladnou hlavu, když nevíme, kam dřív skočit. Dáme Vám TIP. Zpříjemněte dětem čekání tím, že se budou na přípravách na dovolenou podílet s Vámi. A začít můžete rovnou u společného vybírání dětských plavek.


Aby dětské plavky dobře padly, zahrajte si hru na krejčovou

Málokteré dítě má rádo zkoušení nového oblečení. Na hru s krejčovským metrem ale přistoupí mnohem ochotněji. Pokud se přece jen zdráhá, ukažte mu na plyšákovi, nebo panence, jak takové měření vypadá. Třeba se s metrem na několik minut i samo zabaví. Jen doporučujeme odklidit z dosahu nůžky - stříhání metru je totiž opravdu VELKÁ zábava.

Změřte dítě v oblasti hrudníku a boků a zjistěte také, jak je vysoké. Porovnejte naměřené hodnoty s tabulkami velikostí výrobce, nebo s přesnými mírami produktu a budete mít s velikostí jasno. Nyní už jen stačí posadit si dítě na klín a nechat ho s Vaší pomocí třeba i objednávku dokončit. Na výběr jsou jednodílné i dvoudílné dívčí plavky a chlapecké plavky slipové i boxerkové.


Pořiďte dětem dvoje plavky, ochráníte je před nemocemi z prochladnutí

Co si budeme povídat, děti jsou k nemocem mnohem náchylnější než dospělí. Stačí jedno zbytečné prochladnutí a dovolená může být zkažená. Proto myslete na jejich zdraví včas a pořiďte dětem rezervní plavky. I když zábava u vody děti velice láká, není vhodné, aby celý den nosily vlhké plavky. U dívčích bikin nebo dívčích tankin stačí vyměňovat za suchý jen spodní díl. Pro rychlé zahřátí se bude hodit dětské osuškové pončo, nebo dětský župan.


Do aquaparku se víc hodí jednoduché dětské plavky bez zdobení

Pro řádění na tobogánech a dalších atrakcích vybírejte plavky pečlivě. Z hlediska bezpečnosti je vhodnější, pokud se vyvarujete používání dívčích plavek se zavazováním v oblasti krku a hrudníku. Tyto atrakce bývají velice zrádné, takže se může také snadno stát, že se dětské plavky rychleji zničí. Proto je vhodné mít po ruce ještě jedny