Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Provokace v plavkách! Toužíte po skandálně hezkém zadečku?

Máte to štěstí, že Vás příroda obdařila pevným zadečkem? Naštvěte pár závistivců tím, že máte na to ukázat ho a nosit plavkové kalhotky brazilky. K letošním trendům rozhodně patří.

Vykrojené plavky brazilky Vám vykouzlí výstavní zadeček

Milujete bikiny a nechcete být v létě u vody za šedou myš? Oblékněte se do nádherných dvoudílných plavek s brazilkami.   Nejenže Vám plavky brazilky zajistí čokoládově opálený zadeček, ale navíc ho opticky zakulatí, takže bude vypadat jako šťavnatá broskvička. Udělají výbornou službu zejména těm ženám, které mají plochý a malý zadeček. Díky šikovnému prostřednímu švu padnou jako ulité a nepohnou se ani o milimetr. Díky tomu Vám bude každý Váš pohyb přinášet samou radost.

Plavky Rosie
Plavky Madison
Plavky Zoey

Krásné pozadí se bude vyjímat v brazilkách nebo šortkových plavkách

Jestliže už máte plavky, ale přesto byste ráda zazářila díky svůdnému střihu, pořiďte si černé plavkové kalhotky brazilky. Mohou Vám dobře posloužit jako náhradní nebo rezervní kalhotky téměř k jakémukoliv hornímu dílu. Štíhlým ženám ale bude také slušet střih šortek (boxerkových plavek), nebo plavky se zavazováním na bocích. Možností je pak celá řada, jelikož různobarevná kombinace horního a spodního dílu je velice módní záležitost. Navíc koupí jen jednoho dílu ušetříte.

Plavky ve znamení Pobřežní hlídky Vás vynesou mezi hvězdy

Kultovní americký seriál Baywatch neproslavil jen krásně vysportované herce, ale i svůdné jednodílné červené plavky. Pokud Vám nechybí odvaha, rozhodně si jedny pořiďte. Nechávají zakrytou jen velice malou část zadečku a mají vyšší vykrojení na bocích. Díky tomu zdůrazňují krásu ženských křivek a opticky prodlužují nohy. K dalšímu bonusu plavek Pamela Baywatch patří hluboký dekolt.