Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Roste Vaše dítě jako z vody? Víme, jak na správnou velikost

Třebaže máte jedináčka, správnou dvojku nebo “dětí jako smetí”, jistě se každoročně potýkáte s kopci oblečení, ze kterých Vaše ratolesti vyrostly a které chtě nechtě budete muset vytřídit. Po vyluxování skříně přichází další tradiční fáze - nákupní mánie. Což o to, nakupovat, to je radost, ale číslování dětského oblečení bývá často katastrofa.

Každému rodiči jsou naprosto jasné dvě možnosti - buď své dítě přiměje s využitím všech rodičovských taktik nakupovat společně, anebo to riskne a bude doufat, že větší velikost prostě pasovat bude i bez vyzkoušení. I když se zdá první možnost na první pohled tou lepší, znamená to obrnit se nadlidskou trpělivostí, doufat, že dítě v obchodě neztropí scénu a nespoléhat na to, že by vyzkoušelo všechno. Když si navíc nejste jistí velikostmi 134 a 128 (které jsou umístěné mezi přední a zadní části prodejny) a na nákup máte jen půl hodiny, nemusíte do obchodu ani vstupovat.

Trefit správnou velikost do dvou minut? Jde to

Spoustu zbytečného stresu i času ušetříte nákupem v e-shopu. Nebudete potřebovat víc než dvě minuty. Popadněte krejčovský metr, změřte svého potomka v oblasti hrudníku a boků a zjistěte, jaká je jeho výška. I když číslování (86-86 cm, 164-164 cm) odpovídá přibližné výšce dítěte, zohledněte při výběru také jeho míry. Je vždy lepší, aby do velikosti trochu “dorostlo”, než aby ji mělo při prvním vyzkoušení akorát.

Nabízí se ale ještě jedna varianta - změřit oblečení, které dítě nosí a porovnat míry s tabulkou velikostí s přesnými mírami produktu, nebo s tabulkou velikostí.

Nechte je vydovádět v bazénu

Léto se blíží a s ním teplé prázdninové dny plné zážitků, které děti lákají k pobytu v bazénu. Bez pohodlných dětských plavek s UV ochranou se neobejdou ani letos. Ty budou děti potřebovat také na letní tábor, rodinnou dovolenou u moře, nebo na plavecký výcvik v novém školním roce. Investice do správné velikosti i ověřené kvality se Vám několikanásobně vrátí, proto si pořiďte plavky u nás v e-shopu. U všech jsou uvedené také jejich přesné rozměry v nenataženém stavu.

Zabavte je díky novému županu nebo pyžamu

Ta pravá zábava začíná doma. Pro domácí pohodu je potřeba něco udělat - někdy stačí málo, třeba obléknout se do pohodlného dětského županu. Díky němu bude ranní pomalé vstávání i večerní rituály radostí, na které se budou děti těšit. Ani chlapecké nebo dívčí pyžamo nemusí mít v dětském světě zanedbatelnou roli. Možná, že zrovna to bude motivací k tomu, aby usínalo samo. Navíc zažít pyžamový den také není k zahození.

Při nákupu u nás jistě oceníte

  • nákup z klidu domova, v kteroukoliv hodinu, u kterého může asistovat i Vaše dítko
  • doručení v rekordním možném čase 
  • pohodlný výběr velikosti (a dalších parametrů) pomocí filtru
  • velký výběr pyžam, županů a plavek pro děti od 1-15 let
  • propracované tabulky velikostí a přesné míry produktů
  • videoprezentace produktů
  • příznivé ceny a výbornou kvalitu nabízeného zboží
  • zboží původem z Evropy vyrobené dle přísných bezpečnostních norem
Sladěná pyžama pro celou rodinu

Vaše Jarka z ELEGANT.cz

 

 

  •