Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Mateřská móda pro vaši pohodovou mateřskou

Už se nemůže dočkat, až si pochováte svého broučka v náručí? Pak jistě řešíte spoustu věcí, o kterých se vám možná ani nesnilo. Brzo po objevení dvou čárek na těhotenském testu bude na pořadu dne víc než kdy jindy otázka - co si mám vzít na sebe? Časem zjistíte, že nákupní seznam dokáže mít opravdu obří rozměry a pobíhání po obchodech je pro vás stále úmornější. Víte, že spoustu stresu i času vám ušetří nákup v e-shopu? Proto jsme pro vás připravili lákavou nabídku mateřského programu pro odškrtnutí mnoha položek z vašeho seznamu.

Nutnost? Kojicí podprsenka, těhotenský pás a legíny

Do začátku je dobré pořídit si skvělou vychytávku - těhotenský pás. Ten vám perfektně prodlouží jakékoli tričko a dobře zakryje a ochrání před chladem bříško. V těhotenských legínách se budete cítit jako v bavlnce a nic vás nebude tlačit. Pro výlety budou ale lepší volbou těhotenské džíny, které doslova porostou s vámi. Co ocení mnohá maminka po porodu jsou poporodní legíny - ty lépe zformují postavu a pomohou ke vstřebání tzv. měkkého poporodního břicha. Kojení vám usnadní kvalitní kojicí podprsenka. Na té opravdu nešetřete a pořiďte si jich několik - kvůli hygieně i dobrému osobnímu pocitu. K oblíbeným patří kojicí podprsenka s překládaným výstřihem.

Spokojená maminka rovná se spokojené dítě

Vaše těhotenství není důvodem pro vzdání se radostí a oblíbených činností. Zlákala vás nabídka těhotenského plavání a cvičení? Pak se jistě ohlížíte po vkusných těhotenských plavkách, těhotenském tričku a legínách. Chodíte ráda do divadla? Chystáte se na večírek, oslavu či svatbu? Vyberte si těhotenskou halenku a kalhoty nebo krásné a přizpůsobivé těhotenské šaty

Blůza Ydo
Šaty Mojry
Plavky Mommy
Kalhoty Paso

Život vám usnadní produkty přizpůsobené přímo pro maminky

Období, kdy budete vaše miminko kojit, bude zřejmě trvat více než rok, takže váš šatník musí obnášet vše potřebné pro všechna roční období. Kojit budete nejen doma, ale i na veřejnosti, kdy je dobré zachovat se diskrétně a přitom myslet na pohodlí kojence. Proto je vhodné pořídit si dostatek kojicích triček, podprsenek a na léto i kojicí šatyPohodlný spánek vám zajistí mateřská košilka a kojicí polštář, který vám spánek zpříjemní už v období těhotenství. Později ho zase skvěle využijete pro snadnější krmení miminka.

 

 

   Vaše Jarka z ELEGANT.cz