Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jaké komplety županu a pyžama nabízíme?

Často se říká, že na maličkostech nezáleží - zkuste ale spát v pokoji, kde lítá komár... Z toho je jasné, že na detailech něco je, ať si říká, kdo chce co chce. I my v našem týmu jsme za jedno, že není nad to pořídit si celý komplet pyžama a županu, než nosit naprosto nezkombinovatelné starší kousky šatníku.

Při výběru se zamyslete, jakou délku a materiál preferujete a proč. Komplety se skvěle hodí jako dárek pro výjimečnou příležitost - jako dárek k narozeninám, výročí, nebo k Vánocům. Komplety budou také perfektní dárek ke svatbě. Pokud se rozhodnete hledat dvojici na vlastní pěst, orientujte se podle výrobků, které doporučujeme. Můžete se spolehnout, že se naše nabídka neustále obměňuje.

Pohodlné bavlněné komplety

Tento komplet se těší celoročnímu využití. Bavlněný župan k pyžamu přijde vhod po ránu, nebo v podvečer, kdy začíná být chladno. Můžete ho využít i pro demonstrativní celodenní lenošení, při pobytu u kamarádky, ve wellness zařízeních a na dovolené v hotelích. 

Lehoučké komplety z viskózy

Viskóza má příjemně chladivé vlastnosti, proto se úžasně hodí k nošení během léta. Pokud si k županu pořídíte také košilku z viskózy, budete za opravdovou dámu. Naše modely jsou určené také pro plnoštíhlé ženy (do velikosti 4XL). Těhotné by si neměly nechat ujít těhotenský župan Mariana, ve kterých se budou cítit jako princezna z pohádky. 

Saténové komplety pro náročné

Život si dozajista zpříjemníte luxusním kompletem ze saténu. Téměř každý saténový župan z naší nabídky lze sladit se saténovou košilkou, nebo pyžamem a vytvořit tak nádherný komplet.