Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Pyžama, bez kterých se v zimě neobejdete

Taky v zimě neustále chodíte po bytě a dáváte topení na maximum? Jestli jste velký zmrzlík a pokojová teplota u Vás nesmí klesnout pod 25 °C, tak si určitě zamilujete hřejivá a teplá pyžama. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pyžama z naší nabídky a vyzkoušeli, jak jsou hřejivá. Teď je jen na Vás, které si vyberete.

Level 1: Plyšová pyžama

Extrémně hřejivá pyžama jsou pokrytá středně dlouhým hebkým chlupem po rubové i lícové straně. Říkáme jim soft pyžama, polar pyžama, nebo huňatá pyžama. Z tohoto materiálu je vytvořené jak triko, tak i kalhoty. Perfektně zahřát dokáže také plyšový dámský overal s ušima (Harper).

Level 2: Pyžama s plyšovým horním dílem a soft noční košile

Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete být zahalená do plyše skoro od hlavy až k patě, zaměřte se na pyžama, u kterých je horní a dolní díl vyrobený z různého materiálu. Může se jednat o spojení plyše a bavlny (Sova, Edita, Vesna, Ursus, Medvídek) nebo plyše a veluru (Daisy, Foxie, Holiday). Skvělou alternativou může být také hřejivá plyšová noční košile (Edita, Felis).

Level 3: Hřejivá pyžama z veluru, flanelu a froté

Jestliže jste si oblíbila spíše velur, flanel nebo froté materiál z bavlny, kupte si toto pyžamo. Tato pyžama mají dobré termoregulační vlastnosti a přitom nejsou tvořená z chlupatého materiálu, který může někomu vadit. Na výběr jsou flanelová pyžama: Dora, Wally a Lenka, froté pyžama: Květa, Bára, velurová pyžama: Zina, Euphoria, Orchidea, ale také hřejivé noční košile Zora a Zina.

Level 4: Zateplené bavlněné noční košile a overaly na spaní

Milujete bavlnu a stačí Vám k zahřátí málo? Vyzkoušejte bavlnu s mírně zateplenou rubovou stranou, kterou výrobce Italian Fashion nazývá mega soft. Materiál je velice měkký a nesmírně příjemný na holé pokožce. Na výběr jsou také pánská pyžama (Dexter) a overaly (Mario) a dámská mega soft pyžama (Ajla).

Vaše Jára z ELEGANT.cz