Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Pyžama, bez kterých se v zimě neobejdete

Taky v zimě neustále chodíte po bytě a dáváte topení na maximum? Jestli jste velký zmrzlík a pokojová teplota u vás nesmí klesnout pod 25 °C, tak si určitě zamilujete hřejivá a teplá pyžama. Vybrali jsme pro vás ta nejlepší pyžama z naší nabídky a vyzkoušeli, jak jsou hřejivá. Teď je jen na vás, které si vyberete.

Plyšové materiály dokonale zahřejí.
Není nic zábavnějšího než se večer sladit v pyžamu.
Velurový materiál je na spaní velice příjemný.

Level 1: Plyšová pyžama

Extrémně hřejivá pyžama jsou pokrytá středně dlouhým hebkým chlupem po rubové i lícové straně. Říkáme jim soft pyžama, polar pyžama, nebo huňatá pyžama. Z tohoto materiálu je vytvořené jak triko, tak i kalhoty. Perfektně zahřát dokáže také plyšový dámský overal Ellie.

Level 2: Hřejivá pyžama z veluru, flanelu a froté

Jestliže jste si oblíbila spíše velur, flanel nebo froté materiál z bavlny, kupte si tato pyžama. Tato pyžama mají dobré termoregulační vlastnosti a přitom nejsou tvořená z chlupatého materiálu, který může někomu vadit. Na výběr jsou flanelová pyžama, froté pyžama, velurová pyžama, ale také hřejivé noční košile.

Level 3: Zateplená bavlněná pyžama

Milujete bavlnu a stačí vám k zahřátí málo? Vyzkoušejte bavlnu s mírně zateplenou rubovou stranou, kterou výrobce Italian Fashion nazývá mega soft. Materiál je velice měkký a nesmírně příjemný na holé pokožce.

Vaše Jára z ELEGANT.cz