Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dárek pro muže do šestiset? Jde to

Co pořídit, pro pána krále, chlapovi? To je otázka stará skoro jako lidstvo samo. Jestliže sháníte dárek pro muže, syna, otce, dědečka, tchána, či kamaráda, pak je každá rada drahá.

Trefa do černého: pánské bavlněné pyžamo a spodní prádlo

Dárkem v podobě bavlněného pyžama určitě nic nezkazíte a dost možná potěšíte. Vězte, že pyžam není nikdy dost. S cenou se navíc vejdete pod šest set korun. Pánské spodní prádlo patří do kategorie velmi osobních dárků, proto by si jej měli kupovat jen partneři. Stojí ale určitě za to. Pokud se bude líbit Vám a trefíte se do vkusu i jemu, máte vyhráno. Je vyrobeno z prodyšné bavlny - tak, jak to mají muži rádi. Prádlo nestojí víc než 400 Kč, takže ho nakupte klidně víc.


Top 7 dárků pro muže za dobrou cenu

Pánské pyžamo Roman

Ptáte se, které pánské pyžamo z naší nabídky patří k nejoblíbenějším? Ano, trefila jste správně, pokud jste tipovala pyžamo Roman. Značka Taro jej vyrábí s drobnými barevnými obměnami již několik sezon a jeho popularita vůbec neklesá. Na výběr jsou také nadměrné velikosti 3XL-6XL.

Pánské pyžamo značky Rossli a Taro

Praktickým dárkem pro muže, který zároveň potěší, je kvalitní pyžamo za skvělou cenu. Proužky milujeme všichni. V barvách je síla, a proto je jen dobře, že pyžamo hraje červenou, modrou a šedou. Navíc mnohá pyžama Taro můžete sladit i s dětskými nebo dámskými pyžamy.

Jednobarevné boxerky

Kolik opravdu pohodlných boxerek má doma Váš muž? Rozšiřte mu řady v prádelníku o jedny kvalitní pánské boxerky s cool vzory a nápisy od švýcarské značky Rössli.

Kostkované trenýrky

Jaké vzory pánského spodního prádla vedou? Jistě, jedná se o káro a další geometrické vzory. Kostkované trenky se zapínáním v poklopci na knoflíček ocení většina českých mužů. Navíc jemné decentní barvy nevypadají vůbec špatně. Na výběr jsou ve velikosti od S po 5XL.


 

Pánské trenky s obrázkem

Humor je kořením života. Proč tedy nevyzkoušet trendy trenky s obrázkem?  Běžte do toho a nebudete litovat.

Vánoční boxerky

Hledáte boxerky, které by udělaly radost jako dárek pod stromeček? Skvěle se budou hodit tyto obtáhlé boxerky se vzorem sněhuláka a vánoční krajinky.

Zábavné vzorované pánské boxerky Cornette

Jestli chcete muže opravdu překvapit, neváhejte a kupte mu boxerky se zábavným vzorem

 Vaše Jarka z ELEGANT.cz