Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Župan, který zahřeje každou ženu aneb župany i pro žirafy

Pokud měříte 180 cm jako já, tak asi víte, jak těžký život vysoké ženy mají. Výška 180 cm nezní až tak hrozně, dokud nevejdete do obchodu s oblečením, kde si rázem připadáte jako žena obra. Třeba sukně běžných velikostí jsou mi tak krátké, že si v nich nemůžu ani normálně sednout. A stejný problém jsem měla donedávna i s županem. Většina normálních županů mi sahala tak pod zadek. Ale já jsem chtěla župan, který mě zahřeje celou!

Prádlo Elegant má župany pro každou postavu

V Elegantu mám na starosti mimo jiné i výběr nového zboží z aktuálních kolekcí. Proto mě mile překvapilo, že čím dál tím více výrobců začíná do svých nabídek zařazovat i dlouhé župany pro vysoké ženy. A tak jsem moc ráda, že jsme mohli přidat do naší nabídky nejdelší huňatý župan, jaký kdy na Elegantu byl - župan Snowflake.

Jak dlouhý je dlouhý župan?

Ano, župan Snowflake je opravdu nejdelší župan jaký tu kdy byl. Délka županu je neuvěřitelných 130 cm a s mojí výškou mi sahá do půli lýtek, což je absolutní pecka! Ale víte, co je na něm úplně nejlepší? Že není jen pro ty vyšší z nás. Menší dámy ho budou mít třeba i po kotníky. A to prostě chceš!

Tenhle župan navíc není žádný nudný jednobarevný kousek. Líbí se mi, že má trendy šedé lemování. No a třešničkou na dortu jsou precizní výšivky sněhových vloček, které jen tak nějaký župan nemá. Je jednoduše tak hezký, že mi je skoro líto, že ho můžu nosit jen doma.

Firma Dorota dodává kvalitní župany do našich domovů již od roku 1989

Spolupracujeme s firmou Dorota již dlouhá léta, a to hlavně kvůli jejich profesionálnímu přístupu. Na každé objednávce si dávají záležet a všechny dodané kousky jsou pečlivě ušité z kvalitních materiálů. Dorota vyrábí primárně pánské a dámské župany, ale v jejich nabídce se nachází i dětské župany a noční košile. Vybrali jsme si je hlavně proto, že nabízí věci, které nejde jen tak sehnat. Třeba už zmíněné dlouhé huňaté župany či župany ze 100% bavlněného froté v nadměrných velikostech.

Máte podobný problém s Vaší výškou nebo šířkou? Mrkněte se do naší nabídky.

 

  Vaše Ester z ELEGANT.cz
Příště moje kolegyně Eva představí froté župan Hannah.