Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vaše oblíbená značka nejen pro těhotné: Italian Fashion

Kdy Pradu nahradí Italian Fashion?

Naše pozdní svatební cesta do Benátska se zpočátku vyvíjela slibně. Těšila jsem se jako malá. Vše směřovalo k tomu, že zažijeme nejromantičtější pobyt v životě a já konečně uvidím Mekku módy na vlastní oči. Pár dnů před odjezdem ale přišlo prozření – kromě batůžku na zádech si ponesu ještě jeden zbrusu nový vepředu... Místo šatů od Prady nebo Valentina jsem si nakonec domů přivezla bryndák, první zkušenosti s ranními (celodenními) nevolnostmi a těhotenskou noční košili, která mě přesvědčila, že se kvalitní italské módy nemusím vzdávat ani kvůli nečekanému těhotenství. Vyzkoušejte pohodlí Italian Fashion na vlastní kůži i Vy. 

Italian Fashion obléká známé osobnosti

Kolébkou značky Italian Fashion je Itálie, která je jí dodnes zdrojem inspirace. K základní nabídce Italian Fashion patří těhotenské a kojící prádlo –- kojicí a těhotenské noční košile, kojící pyžama, těhotenské a kojicí podprsenky, těhotenské kalhotky a trika (topy). Oblíbila si ji také známá česká youtuberka Little B (@BaraChvatalova), která Vás může seznámit například s tím, co si sbalit do porodnice.

Pyžama pro ni i pro něj

Když se nám v roce 2007 dostaly do ruky první produkty Italian Fashion, ohromilo nás kvalitní provedení a skvělá cena oblečení. Naše zákaznice si prádlo Italian Fashion velice rychle zamilovaly. A tak jsme značkové prádlo pro těhotné i kojící maminky rozšířili o dámské košilky, pánská pyžama a župany, díky kterým můžete do své ložnice vnést italský půvab také Vy.

 

  Vaše Jára z ELEGANT.cz