Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Bye bye holiday!

Šílené tempo nikomu nesvědčí

Tak už je to tady - nový školní rok. Náš prvorozený začal chodit do školy, takže mám už týden hlavu jako balón a v peněžence vítr. A asi aby toho nebylo málo, začal mi stávkovat mobil a vymazaly se mi z něj všechny kontakty. Říkám si: „Co tě nezabije, to tě posílí.”

Jak nejlépe zrelaxovat tělo i mysl?

Tuto otázku si klade občas každá z nás. A každá ví, nebo alespoň tuší, že nic jiného se nedá vymyslet, než zpomalit a dobře se vyspat. Možná, že jste na tom podobně jako já a nejradši byste si dala nohy na stůl a nechala se hýčkat. Něco Vám prozradím - tento týden po práci si hodlám užít svou malou soukromou rozlučkovou párty s prázdninami. Mám v plánu rozplývat se nostalgicky nad fotkami z dovolené, kafe v hrnku, župánek, klídek a pohodičku.

Župan pro domácí wellness

Atmosféru vhodnou k polenošení snáze přivoláte ve svém útulném bytečku, na oblíbeném gauči a v pohodlném oblečení. Ideálním kouskem na sebe se může stát župan. Pro nadcházející podzim a zimu se bude skvěle hodit hřejivý župan, ve kterém je teplo jako u kamínek a pohodlně jako v bavlnce. Možná Vám padne do oka náš dlouhý župan s výšivkou vločky Snowflake, nebo krátký župan se vzorem srdíček Kola.

Jak přivolat sladké sny?

Přivolá nové pyžamko, noční košile, nebo overal i veselejší sny? Kdoví. Ale můžete to zkusit... Do postele vyrazíte s větší chutí v novém nočním prádle s oblíbeným vzorem. Můžete se spolehnout, že v naší nabídce se to novinkami hemží. Pohodový spánek může přivolat dámské pyžamo Yoga doga či bavlněná noční košile Flow.