Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Bye bye holiday!

Šílené tempo nikomu nesvědčí

Tak už je to tady - nový školní rok. Náš prvorozený začal chodit do školy, takže mám už týden hlavu jako balón a v peněžence vítr. A asi aby toho nebylo málo, začal mi stávkovat mobil a vymazaly se mi z něj všechny kontakty. Říkám si: „Co tě nezabije, to tě posílí.”

 

Jak nejlépe zrelaxovat tělo i mysl?

Tuto otázku si klade občas každá z nás. A každá ví, nebo alespoň tuší, že nic jiného se nedá vymyslet, než zpomalit a dobře se vyspat. Možná, že jste na tom podobně jako já a nejradši byste si dala nohy na stůl a nechala se hýčkat. Něco Vám prozradím - tento týden po práci si hodlám užít svou malou soukromou rozlučkovou párty s prázdninami. Mám v plánu rozplývat se nostalgicky nad fotkami z dovolené, kafe v hrnku, župánek, klídek a pohodičku.

 

Župan pro domácí wellness

Atmosféru vhodnou k polenošení snáze přivoláte ve svém útulném bytečku, na oblíbeném gauči a v pohodlném oblečení. Ideálním kouskem na sebe se může stát župan. Pro nadcházející podzim a zimu se bude skvěle hodit hřejivý župan, ve kterém je teplo jako u kamínek a pohodlně jako v bavlnce. Možná Vám padne do oka náš dlouhý župan s výšivkou vločky Snowflake, nebo krátký župan se vzorem hvězdiček Hollywood. Patří mezi novinky a top produkty.

 

 

Jak přivolat sladké sny?

Přivolá nové pyžamko, noční košile, nebo overal i veselejší sny? Kdoví. Ale můžete to zkusit... Do postele vyrazíte s větší chutí v novém nočním prádle s oblíbeným vzorem. Můžete se spolehnout, že v naší nabídce se to novinkami hemží. Pohodový spánek může přivolat overal na spaní Lovely Cats 3 či flanelová košile Zora s káro vzorem.

 

 
   Vaše Jára z ELEGANT.cz
Flanelové kostkované pyžamo Wally s knoflíky

Flanelové kostkované pyžamo Wally s knoflíky

689 Kč

Dámský teplý župan Reindeer červený

Dámský teplý župan Reindeer červený

920 Kč

Dámský župan Hollywood šedý

Dámský župan Hollywood šedý

899 Kč

Flanelová košile na spaní Zora vínová káro

Flanelová košile na spaní Zora vínová káro

689 Kč

Flanelové červené kostkované pyžamo Dora dámské

Flanelové červené kostkované pyžamo Dora dámské

929 Kč