Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Jak si vybrat dámské plavky pro VĚTŠÍ PRSA? 3. díl (VIDEO)

Velká ňadra

Dobře chápeme, že ženy s větším poprsím mívají větší potíže s výběrem velikosti plavkové podprsenky než ty s malými ňadry. Odrazovým můstkem pro spokojený nákup v e-shopu je znát svou správnou velikost a jednoduše se při nákupu zorientovat  v nabídce plavek. A to máme na srdci i my. Přesnou velikost podprsenky naleznete v popisu jednotlivých produktů. Tu můžete porovnat s tabulkou velikostí.  Při výběru Vám může pomoci také tabulka z článku Jak si správně vybrat plavkovou podprsenku z naší Poradny.

Větší rozměr plavkových podprsenek

Největší výběr plavek pro větší ňadra naleznete u nadměrných velikostí (XXL až 5XL). Jedná se zejména o tankiny a o jednodílné plavky, které patří k nejoblíbenějším. Vybrat si však můžete také dvoudílné plavky od velikosti XXL až po velikost 4XL. Jedná se například o modely: Madame (3XL - 95F, 4XL - 100G) , Doris, Ashley, Elise, Revia a Pamela. 

Dobře víme, že velká ňadra mívají také ženy s menšími velikostmi, a proto jsme do nabídky zařadili plavkové podprsenky od velikosti S odpovídající větším rozměrům. Pro velká ňadra jsou přímo určené dvoudílné plavky: Elise, Gwen, Paige a Revia (S - 70D, M - 75E, L - 80F, XL - 85E, XXL - 90D).  Výhodou dvoudílných plavek je to, že si můžete nakombinovat různou velikost horního a dolního dílu plavek. Tuto možnost můžete také využít, pokud si pořídíte plavky různých modelů ze sekce Plavkové podprsenky, nebo Plavkové kalhotky, které můžete kombinovat mezi sebou.

 

Pevný obvod a široká ramínka

Velká ňadra potřebují větší oporu. Zvolte si proto plavky se širšími ramínky a se širším zavazováním, nebo zapínáním na zádech. Tabu by měly být podprsenky s ramínkem za krk a podprsenky s příliš úzkými ramínky. Ke vhodným jednodílným plavkám patří například jednodílné plavky Gemma a tankiny Odeta (XL - 85C, XXL - 90C, 3XL - 95C) nebo Brita.

Soft (nevyztužená) a sportovní podprsenka

Pro větší prsa jsou přizpůsobené podprsenky typu soft. Nemají vyztužení ani vycpávky, ale mohou obsahovat kostice pro větší pocit opory při nošení. Volbou číslo jedna pro ženy s větším poprsím a s velikostmi od S až po XL jsou sportovní podprsenky bez kostic, které poskytují dostatečnou oporu většímu poprsí a dokáží se dobře přizpůsobit různým rozměrům. Naleznete je v sekci Sportovní plavky. Typickým příkladem jsou plavky: dvoudílné Revia (L - 80E, XL - 85E, XXL - 90E), jednodílné s nohavičkou Ines, Medea III, Isabel a další sportovní dvoudílné plavky - např. Luca.

Vyztužená bez vycpávek

Ne všechny ženy se cítí dobře v nevyztužené podprsence. Pro ty jsou zde plavky s vyztuženou podprsenkou, ale bez vycpávek. K nejprodávanějším patří vyztužené tankiny Tiffany (M - 70B, L - 75C, XL - 80D, XXL - 85E), Fiona, Yanna (M- B/C, L - C/D, XL - D/E, XXL - E/F, 3XL - G/H). Na výběr jsou také jednodílné plavky s výztuží: Amara, Beata s nohavičkou, Diana (XL - 85, XXL - 90, 3XL - 95, 4XL -100, 5XL - 105) a dvoudílné plavky: Madame (3XL - 95F, 4XL-100C).