Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Jak si vybrat dámské plavky pro VĚTŠÍ PRSA? 3. díl (VIDEO)

Velká ňadra

Dobře chápeme, že ženy s větším poprsím mívají větší potíže s výběrem velikosti plavkové podprsenky než ty s malými ňadry. Odrazovým můstkem pro spokojený nákup v e-shopu je znát svou správnou velikost a jednoduše se při nákupu zorientovat  v nabídce plavek. A to máme na srdci i my. Při výběru dvoudílných plavek Vám může pomoci také článek Jak si správně vybrat plavkovou podprsenku z naší Poradny.

Větší rozměr plavkových podprsenek

Největší výběr plavkových podprsenek pro větší ňadra naleznete u nadměrných velikostí XXL až 4XL, kterým odpovídají rozměry 85D - 100F. Tyto velikosti naleznete u dvoudílných plavek, tankin a  jednodílných plavek, které patří k nejoblíbenějším.  Jedná se například o modely: Aubrey , Alexis, tankiny Estela, jednodílné plavky Esme.

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobře víme, že velká ňadra mívají také ženy s menšími velikostmi, a proto jsme do nabídky zařadili větší plavkové podprsenky od velikosti XS-XL odpovídající rozměrům 70-80 s košíčky D-F. Pro velká ňadra jsou přímo určené dvoudílné plavky: Elise, GraceMackenzie.  Výhodou dvoudílných plavek je to, že si můžete nakombinovat různou velikost horního a dolního dílu plavek u jednoho modelu. Tuto možnost můžete také využít, pokud si pořídíte plavky různých modelů ze sekce Plavkové podprsenky, nebo Plavkové kalhotky.

 

Pevný obvod a široká ramínka

Velká ňadra potřebují větší oporu. Zvolte si proto plavky se širšími ramínky a se zavazováním, nebo zapínáním na zádech. Tabu by měly být podprsenky s ramínkem za krk a podprsenky s příliš úzkými ramínky. Ke vhodným jednodílným plavkám patří například tankiny Estela, Glam nebo jednodílné plavky Esme se zapínáním na zádech.

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soft (nevyztužená) a sportovní podprsenka

Pro větší prsa jsou přizpůsobené podprsenky typu soft. Nemají vyztužení ani vycpávky, ale mohou obsahovat kostice pro větší pocit opory při nošení. Volbou číslo jedna pro ženy s větším poprsím s velikostmi od S až po XL jsou sportovní podprsenky bez kostic a jednodílné plavky bez výztuže, které poskytují dostatečnou oporu většímu poprsí a dokáží se dobře přizpůsobit různým rozměrům.  Pro velikost XL-3XL (85D-95E) jsou vhodné  soft podprsenky dvoudílných plavek a jednodílné plavky Esme se soft podprsenkou s kosticemi.

                           

                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyztužená bez vycpávek

Ne všechny ženy se cítí dobře v nevyztužené podprsence. Pro ty jsou zde plavky s pevnou vyztuženou podprsenkou, ale bez vycpávek. K nejprodávanějším patří vyztužené tankiny Tiffany (M - 70B, L - 75C, XL - 80D, XXL - 85E). Na výběr jsou také vyztužené tankiny a vyztužené jednodílné plavky pro větší poprsí.

                     

-