Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Jak si vybrat dámské plavky s MENŠÍM POPRSÍM? 2. díl (VIDEO)

Malá ňadra

Ode dneška nemusíte po plnějším dekoltu v plavkách pouze toužit. Úspěch v plavkách Vám totiž zaručí správný typ (a rozměr) košíčku. Při nákupu se  orientujte podle velikosti košíčku, který se dozvíte v popisu jednotlivých produktů, anebo Vám s výběrem pomůže článek z naší Poradny Jak si správně vybrat plavkovou podprsenku. Pokud si zvolíte dvoudílné plavky, uděláte dobře, ale nemusíte se vzdávat ani jednodílných plavek, monokin, nebo tankin.

Push-up

Vytvořit plnější dekolt můžete za pomocí push-up podprsenky s kosticemi. Její součástí jsou vložené, nebo všité vycpávky. Tato podprsenka vytváří opticky větší dekolt díky tzv. zvedacímu efektu (přiblížení prsou k sobě a zvednutí směrem nahoru), takže dojde k optickému zvětšení poprsí až o dvě velikosti. Dvoudílné plavky s push-up podprsenkou v naší nabídce naleznete například pod názvem: Sugar, Salt (S - 75A, M - 75B, L - 75C), Tiffany, Daphne, Angel.

 

Bardotka

Zvětšovací efekt má také velice oblíbená bardotka, která má tu výhodu, že se může nosit bez ramínek a přitom skvěle drží na místě. Hodí se tedy pro krásné opálení. Plavková podprsenka bardotka obsahuje kostice a poznáte ji podle vyššího bočního střihu. Díky vloženým vycpávkám ňadra mírně nadzvedá. K bardotkám například patří dvoudílné plavky: Ashley, Gwen, Ester (S - 70A/B, M - 75B, L - 80C), Sabrina, Rock Star. Bardot střih naleznete také u jednodílných plavek (Anke), nebo tankin (Yanna, Tiffany) a monokin (Dara, Valentina).

 

Bandeau

K velice žádaným plavkám patří i ty s podprsenkou typu bandeau. Jedná se o soft podprsenky s kosticí, které připomínají širší pás látky, a které lze nosit také bez ramínek. Kostice dokáží ňadra vytvarovat a širší střih opticky horní část těla zvětší. Dvoudílné plavky s bandeau podprsenkou: Alison, Cleo, Ramona (S - obvod pod prsy 70), Summer, Cheryl.

Bikiny s vycpávkou

Každá vycpávka dokáže udělat divy s Vaším dekoltem. Nebojte se proto ani dvoudílných plavek typu bikiny s trojúhelníkovou podprsenkou a vycpávkou, která prsa vytvaruje do kulatého tvaru a popřípadě mírně zvětší. Ramínka se většinou zavazují za krkem a na zádech. Velice svůdně vypadají ty plavky, u kterých můžete nastavit vzdálenost mezi košíčky a zvolit si tak hloubku výstřihu. K těmto plavkám patří: Shannon, Katy, Ginger, Abby, Calla, Reese, Stella (S - 70A/B, M - 75B, L - 80C, XL - 85C/D, XXL - 90D) , Naomi a Artis. Se zvětšovacím efektem jsou například plavky Sonia, u kterých je vložená tluštší molitanová vycpávka.

    

Zdobení má zelenou

Všeobecně platí, že ozdoby jako kanýry, šňůrky a pásky zvýrazňují a přidávají na objemu. Výrazné vzory na horním díle (části plavek) přitahují a jsou tak lepší volbou pro ženy s menším poprsím. Jako skvělý tip doporučujeme plavky Stacey (XS - 65, S - 70, M - 75, L - 80) -  s obvodovým volánkem.

 

Zajímavost na závěr

Víte, že 90% žen s menším poprsím si volí podprsenku velikosti 75B? Odborníci z oblasti spodního prádla došli k závěru, že si sice ženy nejvíce kupují velikost 75B, ale tuto velikost ve skutečnosti nemají.

Dámské plavky Ester světle růžové s odepínatelnými ramínky

Dámské plavky Ester světle růžové s odepínatelnými ramínky

899 Kč

Dámské plavky Ester malinové s odepínatelnými ramínky

Dámské plavky Ester malinové s odepínatelnými ramínky

899 Kč

Dámské plavky tankiny Tiffany černé

Dámské plavky tankiny Tiffany černé

999 Kč

Dámské plavky tankiny Tiffany tmavě modré

Dámské plavky tankiny Tiffany tmavě modré

999 Kč

Dvoudílné plavky Salt černé

Dvoudílné plavky Salt černé

799 Kč