Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jak si vybrat dámské plavky pro MENŠÍ PRSA? 2. díl

Ode dneška nemusíte po plnějším dekoltu v plavkách pouze toužit. Úspěch v plavkách Vám totiž zaručí správný typ (a rozměr) košíčku. Při nákupu se  orientujte podle velikosti košíčku, který se dozvíte ve výběru jednotlivých produktů, anebo Vám pomůže článek z naší Poradny Jak si správně vybrat plavkovou podprsenku. Pokud si zvolíte dvoudílné plavky, uděláte dobře, ale nemusíte se vzdávat ani jednodílných plavek, monokin, nebo tankin.

Zvedačka push-upka umí doslova kouzlit

Vytvořit plnější dekolt můžete za pomocí push-up podprsenky s kosticemi. Její součástí jsou vložené, nebo všité vycpávky. Tato podprsenka vytváří opticky větší dekolt díky tzv. zvedacímu efektu (přiblížení prsou k sobě a zvednutí směrem nahoru), takže dojde k optickému zvětšení poprsí až o dvě velikosti.

Bardotka s vycpávkou dokáže zvětšit prsa až o dvě velikosti

Zvětšovací efekt má také velice oblíbená bardotka, která má tu výhodu, že se může nosit bez ramínek a přitom skvěle drží na místě. Hodí se tedy pro krásné opálení. Plavková podprsenka bardotka obsahuje kostice a poznáte ji podle vyššího bočního střihu. Díky vloženým vycpávkám ňadra mírně nadzvedá.

Podprsenka typu bandeau prsa opticky zvětší a přitáhne pozornost

K velice žádaným plavkám patří i ty s podprsenkou typu bandeau. Jedná se o soft podprsenky s kosticí nebo bez, které připomínají širší pás látky, a které lze nosit také bez ramínek. Širší střih opticky horní část těla zvětší. 

Plavky Darcy

Bikiny se pohodlně nosí a vycpávky přidávají centimetry

Každá vycpávka se počítá. Nebojte se proto ani dvoudílných plavek typu bikiny s trojúhelníkovou podprsenkou a vycpávkou, která prsa vytvaruje do kulatého tvaru a popřípadě mírně zvětší. Ramínka se většinou zavazují za krkem a na zádech. Velice svůdně vypadají ty plavky, u kterých můžete nastavit vzdálenost mezi košíčky a zvolit si tak hloubku výstřihu.

Zdobení je pravá trefa do černého

Všeobecně platí, že ozdoby jako kanýry, šňůrky a pásky zvýrazňují a přidávají na objemu. Plavky s ozdobou  přitahují a jsou tak lepší volbou pro ženy s menším poprsím. 

Zajímavost na závěr

Víte, že 90% žen s menším poprsím si volí podprsenku velikosti 75B? Odborníci z oblasti spodního prádla došli k závěru, že si sice ženy nejvíce kupují velikost 75B, ale tuto velikost ve skutečnosti nemají.

Jak si si správně vybrat dámské plavky podle postavy se dozvíte v našem 1. dílu. Ve 3. díle se zmiňujeme o tom, jak si vybrat dámské plavky pro větší prsa. Zajímá Vás, jak si vybrat plavkové kalhotky? O tom je tady náš 4. díl.

 

 

   Vaše Jarka z ELEGANT.cz