Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Jak si vybrat dámské plavky pro MENŠÍ PRSA? 2. díl (VIDEO)

Malá ňadra

Ode dneška nemusíte po plnějším dekoltu v plavkách pouze toužit. Úspěch v plavkách Vám totiž zaručí správný typ (a rozměr) košíčku. Při nákupu se  orientujte podle velikosti košíčku, který se dozvíte v popisu jednotlivých produktů, anebo Vám s výběrem pomůže článek z naší Poradny Jak si správně vybrat plavkovou podprsenku. Pokud si zvolíte dvoudílné plavky, uděláte dobře, ale nemusíte se vzdávat ani jednodílných plavek, monokin, nebo tankin.

Push-up

Vytvořit plnější dekolt můžete za pomocí push-up podprsenky s kosticemi. Její součástí jsou vložené, nebo všité vycpávky. Tato podprsenka vytváří opticky větší dekolt díky tzv. zvedacímu efektu (přiblížení prsou k sobě a zvednutí směrem nahoru), takže dojde k optickému zvětšení poprsí až o dvě velikosti. Dvoudílné plavky s push-up podprsenkou v naší nabídce naleznete například pod názvem: Sugar, Salt (S - 75A, M - 75B, L - 75C), Tiffany, Daphne, Angel.

 

Bardotka

Zvětšovací efekt má také velice oblíbená bardotka, která má tu výhodu, že se může nosit bez ramínek a přitom skvěle drží na místě. Hodí se tedy pro krásné opálení. Plavková podprsenka bardotka obsahuje kostice a poznáte ji podle vyššího bočního střihu. Díky vloženým vycpávkám ňadra mírně nadzvedá. K bardotkám například patří dvoudílné plavky: Ashley, Gwen, Ester (S - 70A/B, M - 75B, L - 80C), Sabrina, Rock Star. Bardot střih naleznete také u jednodílných plavek (Anke), nebo tankin (Yanna, Tiffany) a monokin (Dara, Valentina).

 

Bandeau

K velice žádaným plavkám patří i ty s podprsenkou typu bandeau. Jedná se o soft podprsenky s kosticí, které připomínají širší pás látky, a které lze nosit také bez ramínek. Kostice dokáží ňadra vytvarovat a širší střih opticky horní část těla zvětší. Dvoudílné plavky s bandeau podprsenkou: Alison, Cleo, Ramona (S - obvod pod prsy 70), Summer, Cheryl.

Bikiny s vycpávkou

Každá vycpávka dokáže udělat divy s Vaším dekoltem. Nebojte se proto ani dvoudílných plavek typu bikiny s trojúhelníkovou podprsenkou a vycpávkou, která prsa vytvaruje do kulatého tvaru a popřípadě mírně zvětší. Ramínka se většinou zavazují za krkem a na zádech. Velice svůdně vypadají ty plavky, u kterých můžete nastavit vzdálenost mezi košíčky a zvolit si tak hloubku výstřihu. K těmto plavkám patří: Shannon, Katy, Ginger, Abby, Calla, Reese, Stella (S - 70A/B, M - 75B, L - 80C, XL - 85C/D, XXL - 90D) , Naomi a Artis. Se zvětšovacím efektem jsou například plavky Sonia, u kterých je vložená tluštší molitanová vycpávka.

    

Zdobení má zelenou

Všeobecně platí, že ozdoby jako kanýry, šňůrky a pásky zvýrazňují a přidávají na objemu. Výrazné vzory na horním díle (části plavek) přitahují a jsou tak lepší volbou pro ženy s menším poprsím. Jako skvělý tip doporučujeme plavky Stacey (XS - 65, S - 70, M - 75, L - 80) -  s obvodovým volánkem.

 

Zajímavost na závěr

Víte, že 90% žen s menším poprsím si volí podprsenku velikosti 75B? Odborníci z oblasti spodního prádla došli k závěru, že si sice ženy nejvíce kupují velikost 75B, ale tuto velikost ve skutečnosti nemají.

Dámské plavky Ester světle růžové s odepínatelnými ramínky

Dámské plavky Ester světle růžové s odepínatelnými ramínky

899 Kč

Dámské plavky Ester malinové s odepínatelnými ramínky

Dámské plavky Ester malinové s odepínatelnými ramínky

899 Kč

Dámské plavky tankiny Tiffany tmavě modré

Dámské plavky tankiny Tiffany tmavě modré

999 Kč

Dvoudílné černé plavky Salt

Dvoudílné černé plavky Salt

799 Kč