Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jak ochránit stehna před odřením?

Úzký proužek látky, nazývaný bandaletky, a kolik přinese úlevy a radosti. Ochrana stehen byla navržena ženami, které dobře ví, jaký pocit vyvolává nošení sukní a šatů v parném létě. 
Pro mnohé ženy je tato ochrana stehen v podobě bandaletek doslova záchrana. Ochraňují Vaši pokožku na citlivé vnitřní straně stehen před zarudnutím, opruzením, až odřeninami způsobených třením nohou o sebe. Jsou navrženy tak, aby dobře držely na místě, aby materiál dobře odolával zátěži a abyste se mohla cítit komfortně i v těch největších vedrech

Nestyďte se za svůj problém, nejste v tom samy. Pásky na stehna jsou elegantním řešením a kamarádkou na každý den.

Jak bandaletky vypadají?

V naší nabídce nyní naleznete dva typy - krajkovou ochranu stehen  a hladkou ochranu stehen od značky Gabriella. Je široká cca 15 cm, vyrobená z velice jemného, přizpůsobivého materiálu se silikonovými proužky po rubu. Je k dispozici v tělové, ecru a černé barvě. Balení obsahuje vždy 2 kusy (1 pár). Vzdáleně připomínají horní krajkový lem samodržících punčoch, ale oproti nim je materiál mnohem jemnější.

Jak poznám kvalitní výrobek?

V naší nabídce naleznete kvalitní ochranu stehen původem z Evropy. Mají dvě vrstvy silikonových řad (u nekvalitních čínských výrobků naleznete jen jeden).  Díky tomu dobře drží na místě. Materiál je elastický a jemný, aby byl příjemný k pokožce a zároveň, aby byl trvanlivý.

Jak se bandaletky správně nosí?

Pásky se umístí tak, aby byla problémová část stehna zakrytá, ale zároveň, aby nezasahovaly do oblasti hýždí. Pak by se mohly začít rolovat. Pokožka nohou by neměla být mokrá, nebo nakrémovaná, aby silikon dobře přilnul. Šev může být obrácený dozadu, nebo na vnější straně. Při použití toalety se nesundávají, jelikož vůbec nepřekáží. Některé ženy je nosí s nízkými šortkami a schválně je z pod nich nechávají vykukovat. Dají se ale také nosit diskrétně. Díky bezešvým lemům jsou opravdu neviditelné.

Máte i moji nadměrnou/malou velikost?

Bandaletky si zamilovaly ženy s různou váhou a velikostmi. Tento problém nemají jen baculky. Jedná se totiž “jen” o geneticky zakódované rozložení tukových vrstev, které souvisí s typem postavy. Svou velikost zjistíte změřením obvodu stehna v jeho nejširší části. Nabízíme velikosti od XS až 4XL. Řiďte se prosím tabulkou velikostí výrobce, kterou naleznete v záložce u produktu. Pokud jste si naměřila hraniční velikost, raději zvolte menší.

Jak se mám o bandaletky starat?

Po nošení je nenechávejte srolované nebo zmačkané. Perte je ručně ve vlažné vodě s přídavkem gelu určeného na ruční praní. Příliš je nemněte, ani neždímejte. Přebytečnou vodu můžete vysát do ručníku a sušte je volně na vzduchu. Při použití pračky, nebo sušičky by mohlo dojít k poškození silikonové vrstvy. Aviváž zase snižuje elasticitu vláken, proto ji nepoužívejte.

Existuje i nějaká jiná spolehlivá alternativa?

K ochraně nohou mohou dobře posloužit také kalhotky s výrazně dlouhou nohavičkou. Jedná se o bavlněné kalhotky Rona anebo stahovací kalhotky z umělých vláken (Compacta, Relaxa). Dobrým řešením mohou být také samonosné punčochy, anebo punčocháče, které u nás naleznete v mnohých krásných variantách se vzorem.