Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jak ochránit stehna před odřením?

Úzký proužek látky a kolik přinese úlevy a radosti. Ochrana stehen byla navržena ženami, které dobře ví, jaký pocit vyvolává nošení sukní a šatů v parném létě. 
Pro mnohé ženy je tato ochrana stehen doslova záchrana. Ochraňují Vaši pokožku na citlivé vnitřní straně stehen před zarudnutím, opruzením, až odřeninami způsobených třením nohou o sebe. Jsou navrženy tak, aby dobře držely na místě, aby materiál dobře odolával zátěži a abyste se mohla cítit komfortně i v těch největších vedrech

Nestyďte se za svůj problém, nejste v tom samy. Pásky na stehna jsou elegantním řešením a kamarádkou na každý den.

                                                                 

Jak ochrana stehen vypadá?

V naší nabídce nyní naleznete dva typy - krajkovou ochranu stehen od značky Gabriella (vysoké cca 15 cm) a hladkou od značky Julimex (vysoké cca 19 cm). Jako novinku 2019 jsme zavedli hladkou ochranu stehen za zajímavou cenu. Jsou vyrobeny z velice jemného, přizpůsobivého materiálu, se silikonovými proužky po rubu. Jsou k dispozici v tělové a černé barvě. Balení obsahuje vždy 2 kusy (1 pár). Vzdáleně připomínají horní krajkový lem samodržících punčoch, ale oproti nim je materiál mnohem jemnější.

Jak poznám kvalitní výrobek?

V naší nabídce naleznete kvalitní ochranu stehen původem z Evropy. Mají dvě vrstvy silikonových řad (u nekvalitních čínských výrobků naleznete jen jeden).  Díky tomu dobře drží na místě. Materiál je elastický a jemný, aby byl příjemný k pokožce a zároveň, aby byl trvanlivý.

 

Jak se správně nosí?

Pásky se umístí tak, aby byla problémová část stehna zakrytá, ale zároveň, aby nezasahovaly do oblasti hýždí. Pak by se mohly začít rolovat. Pokožka nohou by neměla být mokrá, nebo nakrémovaná, aby silikon dobře přilnul. Šev může být obrácený dozadu, nebo na vnější straně. Při použití toalety se nesundávají, jelikož vůbec nepřekáží. Některé ženy je nosí s nízkými šortkami a schválně je z pod nich nechávají vykukovat. Dají se ale také nosit diskrétně. Díky bezešvým lemům jsou opravdu neviditelné.

 

Máte i moji nadměrnou/malou velikost?

Ochranné pásky si zamilovaly ženy s různou váhou a velikostmi. Tento problém nemají jen baculky. Jedná se totiž “jen” o geneticky zakódované rozložení tukových vrstev, které souvisí s typem postavy. Svou velikost zjistíte změřením obvodu stehna v jeho nejširší části. Nabízíme velikosti od XS až 4XL. Řiďte se prosím tabulkou velikostí výrobce, kterou naleznete v záložce u produktu. Pokud jste si naměřila hraniční velikost, raději zvolte menší.

 

M

53-58

            L

59-64

XL

65-70

           XXL

71-76

           3XL

77-82

XS/S

méně než 58

M/L

58-68

XL/XXL

68-76

3XL/4XL

76-8

Jak se mám o ochranné pásky starat?

Po nošení je nenechávejte srolované nebo zmačkané. Perte je ručně ve vlažné vodě s přídavkem gelu určeného na ruční praní. Příliš je nemněte, ani neždímejte. Přebytečnou vodu můžete vysát do ručníku a sušte je volně na vzduchu. Při použití pračky, nebo sušičky by mohlo dojít k poškození silikonové vrstvy. Aviváž zase snižuje elasticitu vláken, proto ji nepoužívejte.

 

Existuje i nějaká jiná spolehlivá alternativa?

K ochraně nohou mohou dobře posloužit také kalhotky s výrazně dlouhou nohavičkou. Jedná se o bavlněné kalhotky (Rona, 080), anebo stahovací kalhotky z umělých vláken (Compacta, Relaxa). Dobrým řešením mohou být také samonosné punčochy, anebo punčocháče, které u nás naleznete v mnohých krásných variantách se vzorem.

 

 


        

         

 

                                                                          
 
    
                                                           
 

 

Samodržící Ochranné pásky na stehna krajka béžové

Samodržící Ochranné pásky na stehna krajka béžové

189 Kč

Pásky proti odření Comfort béžové

Pásky proti odření Comfort béžové

259 Kč

Ochranné pásky proti odřeninám Comfort černé

Ochranné pásky proti odřeninám Comfort černé

259 Kč

Gabriela Ochrana stehen černé hladké

Gabriela Ochrana stehen černé hladké

189 Kč