Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jak ochránit stehna před odřením?

Úzký proužek látky, nazývaný bandaletky, a kolik přinese úlevy a radosti. Ochrana stehen byla navržena ženami, které dobře ví, jaký pocit vyvolává nošení sukní a šatů v parném létě. 
Pro mnohé ženy je tato ochrana stehen doslova záchrana. Ochraňují Vaši pokožku na citlivé vnitřní straně stehen před zarudnutím, opruzením, až odřeninami způsobených třením nohou o sebe. Jsou navrženy tak, aby dobře držely na místě, aby materiál dobře odolával zátěži a abyste se mohla cítit komfortně i v těch největších vedrech

Nestyďte se za svůj problém, nejste v tom samy. Pásky na stehna jsou elegantním řešením a kamarádkou na každý den.

Jak ochranné pásky vypadají

V naší nabídce nyní naleznete dva typy - krajkovou ochranu stehen  a hladkou ochranu stehen od značky Gabriella. Je široká cca 15 cm, vyrobená z velice jemného, přizpůsobivého materiálu se silikonovými proužky po rubu. 

Je k dispozici v tělové, ecru a černé barvě. Balení obsahuje vždy 2 kusy (1 pár). Vzdáleně připomínají horní krajkový lem samodržících punčoch, ale oproti nim je materiál mnohem jemnější.

Jak poznám kvalitní výrobek

V naší nabídce naleznete kvalitní ochranu stehen původem z Evropy. Mají dvě vrstvy silikonových řad (u nekvalitních čínských výrobků naleznete jen jeden).  Díky tomu dobře drží na místě. 

Materiál je elastický a jemný, aby byl příjemný k pokožce a zároveň, aby byl trvanlivý.

Jak se mám o pásky na stehna starat

Po nošení je nenechávejte srolované nebo zmačkané. Perte je ručně ve vlažné vodě s přídavkem gelu určeného na ruční praní. Příliš je nemněte, ani neždímejte. Přebytečnou vodu můžete vysát do ručníku a sušte je volně na vzduchu.

 Při použití pračky, nebo sušičky by mohlo dojít k poškození silikonové vrstvy. Aviváž zase snižuje elasticitu vláken, proto ji nepoužívejte.

Jakou zvolit alternativu proti zabránění odření

K ochraně nohou mohou dobře posloužit také kalhotky s výrazně dlouhou nohavičkou. Jedná se o bavlněné kalhotky Rona anebo stahovací kalhotky z umělých vláken (Compacta, Relaxa). 

Dobrým řešením mohou být také samonosné punčochy, anebo punčocháče, které u nás naleznete v mnohých krásných variantách se vzorem.