Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Jak chrání bandeletky Vaše stehna?

Bandeletky - úzký proužek látky a kolik přinese úlevy a radosti. Byly navrženy ženami, které dobře ví, jaký pocit vyvolává nošení sukní a šatů v parném létě bez jakékoli ochrany stehen. 
Bandeletky jsou pro mnohé ženy doslova záchrana. Ochraňují Vaši pokožku na citlivé vnitřní straně stehen před zarudnutím, opruzením, až odřeninami způsobených třením nohou o sebe. Jsou navrženy tak, aby dobře držely na místě, aby materiál dobře odolával zátěži a abyste se mohla cítit komfortně i v těch největších vedrech. 

Nestyďte se za svůj problém, nejste v tom samy. Elegantní řešení - bandeletky - se mohou stát Vaší kamarádkou na každý den.

                                                                 

Jak bandeletky vypadají?

V naší nabídce nyní naleznete dva typy bandeletek - krajkové Thigh Band od značky Gabriella (vysoké cca 15 cm) balené v úzkém papírovém obalu s průhledem a hladké Comfort od značky Julimex (vysoké cca 19 cm) balené v pevné protáhlé krabičce. Bandeletky jsou vyrobeny z velice jemného, přizpůsobivého materiálu, se silikonovými proužky po rubu. Jsou k dispozici v tělové a černé barvě. Balení obsahuje vždy 2 kusy (1 pár). Vzdáleně připomínají horní krajkový lem samodržících punčoch, ale oproti nim je materiál mnohem jemnější. Naleznete je v sekci Dámské spodní prádlo - Punčochové zboží.

Jak poznám kvalitní výrobek?

V naší nabídce naleznete kvalitní bandeletky (bandaletky, či bandelletes) původem z Evropy. Kvalitní bandeletky mají dvě vrstvy silikonových řad (u nekvalitních čínských výrobků naleznete jen jeden).  Díky tomu dobře drží na místě. Materiál je elastický a jemný, aby byl příjemný k pokožce a zároveň, aby byl trvanlivý.

Jak se správně nosí?

Pásky se umístí tak, aby byla problémová část stehna zakrytá, ale zároveň, aby nezasahovaly do oblasti hýždí. Pak by se mohly začít rolovat. Pokožka nohou by neměla být mokrá, nebo nakrémovaná, aby silikon dobře přilnul. Šev může být obrácený dozadu, nebo na vnější straně. Při použití toalety se bandeletky nesundávají, jelikož vůbec nepřekáží. Některé ženy nosí krajkové bandeletky s nízkými šortkami a schválně je z pod nich nechávají vykukovat. Dají se ale také nosit diskrétně. Díky bezešvým lemům jsou opravdu neviditelné.

 

Máte i moji nadměrnou/malou velikost?

Bandeletky si zamilovaly ženy s různou váhou a velikostmi. Tento problém nemají jen baculky. Jedná se totiž “jen” o geneticky zakódované rozložení tukových vrstev, které souvisí s typem postavy. Svou velikost zjistíte změřením obvodu stehna v jeho nejširší části. Nabízíme velikosti od XS/S až po 3XL/4XL. Řiďte se prosím tabulkou velikostí výrobce, kterou naleznete v záložce u produktu. Pokud jste si naměřila hraniční velikost, raději zvolte menší.

 

 

Jak se mám o bandeletky starat?

Po nošení je nenechávejte srolované nebo zmačkané. Perte je ručně ve vlažné vodě s přídavkem gelu určeného na ruční praní. Příliš je nemněte, ani neždímejte. Přebytečnou vodu můžete vysát do ručníku a sušte je volně na vzduchu. Při použití pračky, nebo sušičky by mohlo dojít k poškození silikonové vrstvy. Aviváž zase snižuje elasticitu vláken, proto ji nepoužívejte.

 

Existuje i nějaká jiná spolehlivá alternativa?

K ochraně nohou mohou dobře posloužit také kalhotky s výrazně dlouhou nohavičkou. Jedná se o bavlněné kalhotky (Rona, 080), anebo stahovací kalhotky z umělých vláken (Compacta, Relaxa). Dobrým řešením mohou být také samonosné punčochy, anebo punčocháče, které u nás naleznete v mnohých krásných variantách se vzorem.

 

 


        

         

 

                                                                          
 
    
                                                           
 

 

Punčochy Michelle 01 černé samodržící

Punčochy Michelle 01 černé samodržící

189 Kč

Samodržící punčochy Felice černé

Samodržící punčochy Felice černé

179 Kč

Stahovací boxerkové kalhotky Relaxa tělové

Stahovací boxerkové kalhotky Relaxa tělové

449 Kč

Dámské nohavičkové kalhotky Rona černé

Dámské nohavičkové kalhotky Rona černé

369 Kč

Stahovací dámské boxerky Compacta béžové

Stahovací dámské boxerky Compacta béžové

679 Kč

Punčocháče TI001 tělové

Punčocháče TI001 tělové

139 Kč

Hladké punčocháče TI004 černé

Hladké punčocháče TI004 černé

279 Kč

Samodržící krajkové bandeletky Thigh Band béžové

Samodržící krajkové bandeletky Thigh Band béžové

229 Kč

Samodržící krajkové bandeletky Thigh Band černé

Samodržící krajkové bandeletky Thigh Band černé

229 Kč

Bandeletky Comfort béžové

Bandeletky Comfort béžové

359 Kč