Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jak zabránit odřeným stehnům?

Hit letní sezóny

Hitem se staly pásky na stehna. Ochranné pásky byly primárně navrženy tak, aby sloužily jako ochrana stehen před nepříjemným zarudnutím, opruzeninám až odřeninám způsobených pocením a třením vnitřní části stehen o sebe. Ženy, které si je zakoupily, si mohly konečně dovolit nosit v létě šaty a oblíbené sukně. Doporučují je všem kamarádkám s podobným problémem a hodnotí je jako top produkt.

Ochrana stehen

V naší nabídce nyní naleznete 2 ks pásků tvořené krajkou v černé, nebo tělové verzi. Jedná se o pásky vysoké 15-19 cm tvořené jemnou elastickou krajkou, které jsou z vnitřní strany na okrajích opatřené dvěma řadami vrstev ze silikonu, díky kterým dobře drží na místě a nehrozí jejich sesunutí. Oblíbily si je ženy napříč všemi velikostmi - od XS/S až po 3XL/4XL.  Jistě Vás zaujme i jejich cena, která oproti konkurenční nabídce není zdaleka tak vysoká. Za kvalitu ručí výrobce punčochového zboží Gabriella a Julimex. Jsou k dispozici ihned - zboží máme samozřejmě skladem.

 

Jak používat ochranné pásky

Vypadají na ženských nohou svůdně, zároveň jsou ale diskrétní - pokud si nezvolíte příliš krátkou sukni, nikdo si jich ani nevšimne. Zvýšenou pozornost věnujte jejich péči. Po použití je nenechávejte dlouho srolované, aby nedošlo k poškození silikonových pásků. Měly by se prát ručně ve vlažné vodě, jinak by mohlo dojít ke zhoršené elasticitě krajky a poškození silikonových pásků.  Na praní nepoužívejte aviváž a nejlépe je vyperte v gelu určeném na ruční praní. Velikost pásků se vybírá podle šířky stehen. K měření potřebujete ohebný krejčovský metr, který povedete v nejširším místě těchto partií. Pokud jste si naměřila hraniční velikost, zvolte raději menší. 

Další řešení palčivého problému

Pokud hledáte alternativu, můžete zvolit bavlněné kalhotky s obzvlášť dlouhou nohavičkou. Jedná se o modely Rona od značky Wolbar. K dispozici jsou také stahovací kalhotky s dlouhou nohavičkou (např. Compacta a Relaxa).