Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Propínací pyžama a noční košile

Košilový styl je velice trendy. Působí precizním dojmem, formálněji a má své kouzlo z minulosti, kdy ještě neexistoval elastan. Připomíná časy, kdy se nosily dlouhé noční košile s propínáním, ke kterým se oblékala dlouhá noční čepička s bambulí. Současná móda však disponuje s moderními materiály a trendy vzory. Jedná se vždy o ojedinělý detail, který činí model zajímavý. Nemusíte se tedy obávat, že byste se v propínací noční košili cítili jako váš pradědeček. Ba naopak - rozepínání působí opravdu svůdně.

Dámská pyžama a košile na zapínání

Do naší nabídky jsme zařadili propínací pyžama a noční košile s částečným propínáním z bavlny. Toto noční prádlo je bezkonkurenčně pohodlné. Podle uvážení jej můžete rozepínat a zapínat, nebo propínání vůbec neřešit a brát jej jako ozdobu. K oblíbeným kouskům patří saténová pyžama s rozepínáním na knoflíčky po celé své délce. 

Kojicí noční prádlo na knoflíky a druky

V sekci Prádlo pro těhotné naleznete noční košile i pyžama v propínacím stylu. I když je výběr střihů určených pro kojící maminky pestrý, ke klasickému zapínání na druky, nebo knoflíky se obrací stále více žen. Výhodou je, že zapínací mateřské košile a kojicí pyžama se zapínáním neztrácí svůj původní tvar a zůstává po dlouhou dobu jako nové. Navíc jej můžete využívat, i když zrovna nekojíte. Podívejte se, kdy ještě můžete mateřské košilky a pyžama využít.

Dámské overaly na spaní na zapínání

K tomuto typu nočního prádla patří také dámské overaly na spaní. Ty se kromě knoflíků a druků zapínají také pomocí zipu. Propínací horní díl a košilky po celé své délce působí svůdně a připomíná dlouhou košili. Zpravidla je obstarán také límečkem.

Pánské noční košile a pánská pyžama s knoflíky

Pánské noční košile jsou specifický druh nočního prádla. Jsou polopropínací a k dostání dle sezony s dlouhým, nebo krátkým rukávem. K propínacím pánským pyžamům patří pánská saténová pyžama a pánská flanelová pyžama, ve kterých budete působit opravdu stylově.