Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Jak vybrat stahovací prádlo?

Jak stahovací prádlo vypadá?

Vyrábí se z umělých vláken (polyamid, elastan), které mají výbornou elasticitu. Všechny kalhotky jsou vybaveny bavlněným klínkem. Na výběr jsou i kalhotky s hygienickou bavlněnou dolní částí (Iga). Pokud hledáte stahovací prádlo pod šaty na každodenní nošení, zvolte stahovací košilku (spodničku) Vika. Oblékání Vám ulehčí kalhotky, nebo body s rozepínáním v rozkroku - VadisIgaVincenta. Ke krásným modelům patří ty s krajkovým zdobením, či s průhlednými částmi na zadečku, nebo stehnech. K bezešvému prádlu řadíme značku Emily a další vybrané modely jiných značek.

 

 

K čemu stahovací prádlo slouží?

Stahovací prádlo vyhledávají ženy napříč všemi velikostmi. Jejich velkým plusem je schopnost zformovat postavu tak, aby byla v mžiku pevnější a netvořily se na siluetě nežádoucí záhyby z tukových polštářků. K nejrizikovějším partiím většinou patří oblast podbřišku, ale prádlo dokáže vymodelovat také oblast zad, pasu, nadbřišku, hýždí a stehen. Říká se jim také modelující, zeštíhlující, tvarující nebo formující prádlo. Dokáže zeštíhlit až o dvě velikosti.

 

S čím si stahovací prádlo poradí?

  • s povislou kůží po rychlém zhubnutí
  • s povislou kůží po porodu
  • s tukovými polštářky
  • s celkově nezpevněnou postavou

 

Jaký střih je pro mě vhodný?

Podle typu postavy vybírejte také střih stahovacích kalhotek. Pokud potřebujete výrazné stažení (preferují ženy od velikosti XL), zvolte prádlo se silným stahovacím efektem. Při nákupu se možná budete divit, jak se na první pohled jeví malé. Nemusíte se obávat, že švy nevydrží pnutí. Výrobek je na elasticitu testován. Pokud chcete opravdu postavu zeštíhlit, musíte počítat s větší časovou rezervou při jejich oblékání (a svlékání např. na toaletě). Výsledný efekt ale bude stát za to. S výrazným stažením je stahovací prádlo značky Eldar a Wolbar. V parametrech zboží se dozvíte, kterou oblast dobře zformuje. Jako novinka se nedávno objevily silně stahovací kalhotky Iga značky Mitex, které jsou k dispozici až do velikosti 6XL.

 

Pro oblast bříška

Problematickou oblast bříška skvěle zformuje stahovací prádlo Iga, Vadis, Superia  a body Vincenta.

 

Pro oblast boky a stehna

Pro tuto vybranou oblast se výborně hodí stahovací kalhotky Vanessa, Compacta a Lara.                                  

 

Je stahovací prádlo pohodlné?

Mnohé ženy se obávají, že kalhotky budou při pohybu sjíždět a rolovat se. Tento problém je vyřešen silikonovým páskem na rubu (některé dámy znají u punčoch), který pomůže okraji lépe přilnout k pokožce. Některým ženám vadí, že by se okraje nohaviček mohly zařezávat, nebo se švy rýsovat pod oblečením. Většina našich výrobků je vyrobená bezešvou metodou, takže tento problém odpadá dokonce i u kalhotek s výraznou nohavičkou. Pokud si chcete být jistá, že stahovací prádlo bude sedět perfektně na místě, zvolte stahovací body, nebo stahovací spodničku s ramínky. Perfektně se hodí například k tanci. Ženy se silnějšími stehny mohou zvolit tzv. bandeletky, které jim zajistí ochranu stehen. Za vyzkoušení určitě stojí: spodnička Vika, rozepínací body Vanilla, rozepínací kalhotky Iga.

                                                                                 

Stahovací kalhotky Giulia tělové

Stahovací kalhotky Giulia tělové

299 Kč

Stahovací boxerkové kalhotky Relaxa černé

Stahovací boxerkové kalhotky Relaxa černé

449 Kč

Stahovací kalhotky s krajkou Valerie bílé

Stahovací kalhotky s krajkou Valerie bílé

479 Kč

Stahovací dámské boxerky Compacta béžové

Stahovací dámské boxerky Compacta béžové

679 Kč

Rozepínací stahovací kalhotky Iga  béžové

Rozepínací stahovací kalhotky Iga béžové

639 Kč