Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jak vybrat stahovací prádlo?

Věděly jste, že stahovací prádlo může Vaši figuru zeštíhlit až o dvě velikosti? No není to skvělé? Bez namáhavého cvičení, hladovění a jako mávnutím kouzelného proutku se rázem stanete štíhlejší, zpevněnější a šťastnější... Stahovací prádlo je prostě "učiněný zázrak", který stojí za to nosit.

Stahovací kalhotky Vala
Stahovací body Vanilla
Rozepínací kalhotky Vadis

Jak stahovací prádlo vypadá?

Při nákupu se možná budete divit, jak se na první pohled jeví prádlo malé. Nemusíte se obávat, že švy nevydrží pnutí. Výrobek je na elasticitu testován. Pokud chcete opravdu postavu zeštíhlit, musíte počítat s větší časovou rezervou při jejich oblékání a svlékání např. na toaletě. Výsledný efekt ale bude stát za to. 

Mnohé ženy se obávají, že kalhotky budou při pohybu sjíždět a rolovat se. Tento problém je vyřešen silikonovým páskem na rubu (jako u punčoch), který pomůže okraji lépe přilnout k pokožce. 

Okraje nohaviček se nezařezávají a švy se nerýsují pod oblečením, jelikož je prádlo vyrobené bezešvou metodou.

Vyrábí se z umělých vláken (polyamid, elastan), které mají výbornou elasticitu. Všechny kalhotky jsou vybaveny bavlněným klínkem. Na výběr jsou i kalhotky s hygienickou bavlněnou dolní částí (Iga).

K čemu stahovací prádlo slouží?

Stahovací prádlo vyhledávají ženy napříč všemi velikostmi. Jejich velkým plusem je schopnost zformovat postavu tak, aby byla v mžiku pevnější a netvořily se na siluetě nežádoucí záhyby z tukových polštářků. K nejrizikovějším partiím většinou patří oblast podbřišku, ale prádlo

 dokáže vymodelovat také oblast hrudníku, pasu, bokůhýždí a stehen. Říká se mu také modelující, zeštíhlující, tvarující nebo formující prádlo. Dokáže zeštíhlit až o dvě velikosti.

Jaký střih je pro mě vhodný?

S čím si stahovací prádlo poradí?

  • s povislou kůží po rychlém zhubnutí
  • s povislou kůží po porodu
  • s tukovými polštářky
  • s celkově nezpevněnou postavou
     

Vaše Jarka z ELEGANT.cz