Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Nabídka pro plnoštíhlé

Najít pohodlné a krásné oděvy od velikosti XXL nebývá pro mnoho žen zrovna jednoduché. Chceme jim proto zjednodušit nakupování širším výběrem zboží větších velikostí. Každoročně přibude v našem katalogu několik desítek novinek, momentálně až do velikosti 7XL.

Gró nákupu spočívá ve výběru správné velikosti. U každého výrobku zveřejňujeme tabulku velikostí daného výrobce. U některých produktů uvádíme v tabulce jejich přesné míry. Pro lepší orientaci ve zboží používejte filtr velikosti, kde můžete vyhledávat i několik velikostí najednou. Pokud jste s výběrem velikosti i přesto na pochybách, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

V následujících řádcích přinášíme přehled produktů nadměrných velikostí napříč všemi kategoriemi e-shopu Prádlo ELEGANT.cz.

Plavky

V naší nabídce naleznete nadměrné plavky v kategoriích: dvoudílné plavky, jednodílné plavky, tankiny a plavkové kalhotky. Velkou výhodou nákupu u nás je možnost kombinovat různé velikosti horního a spodního dílu dvoudílných plavek. K nejoblíbenějším plavkám patří tankiny, jelikož skvěle maskují oblast bříška, boků i hýždí a jsou praktické při oblékání (pokud se jedná o dvoudílné tankiny). Ženy s plnějším dekoltem si chválí plavkové podprsenky soft, nebo s lehkým vyztužením. Nakoupit si můžete také černé plavkové kalhotky samostatně. Na výběr jsou také vkusná parea a plážové doplňky.

Dámské spodní prádlo

Spodní prádlo velikosti XXL naleznete napříč všemi podkategoriemi (kromě body a doplňky). Výběr větších velikostí je omezen na sekce: nohavičkové kalhotky, kalhotky vyšší pas a stahovací prádlo. K nejprodávanějším patří stahovací prádlo. Nedávno jsme rozšířili výběr o rozepínací stahovací kalhotky Iga, které jsou k dispozici až do velikosti 6XL. Stálicí v oblíbenosti jsou kalhotky s dlouhou nohavičkou Rona značky Wolbar a 080 značky Dream of Sonia.

Prádlo pro těhotné

Větší velikosti nejsou k dispozici v sekci Těhotenské topy a Těhotenské legíny a kalhoty, ve všech ostatních naleznete velikost XXL. Pro velikost 3XL a větší jsou určeny kategorie jako Kojící noční košile a Těhotenská pyžama. Kojící podprsenky jsou na výběr až do velikosti 90D. Ty naleznete v kategorii Těhotenské spodní prádlo. K nejvyhledávanějším produktům patří kojící noční košile, které bývají střižené v pohodlném volnějším střihu, ale i kojící podprsenky.

Košilky

Velikosti XXL i 3XL a větší se vyskytují ve všech kategoriích (kromě Dívčí noční košilky). Dámy s velikostí XXL můžeme potěšit opravdu velkým výběrem zboží všech kategorií. Tradičně se těší největší oblibě nadměrné dámské noční košile z bavlny. Velký zájem je také o nadměrné saténové košilky, které máme k dispozici až do velikosti 5XL.

Pyžama

Pohodlná pyžama od velikosti XXL jsou k mání ve všech kategoriích (kromě Dívčí a Chlapecká pyžama). K velice oblíbeným patří nadměrná dámská pyžama z bavlny s květinovými vzory.

Župany

Nejširší nabídku módy pro plnoštíhlé zahrnuje kategorie župany. Zde naleznete také velurové župany velikosti 7XL a saténové župany velikosti 5XL.

Pro pány jsme připravili nadměrné pánské plavky, pánská pyžama i župany.