Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Cool plavky nejen pro mladé (VIDEO)

Hledáte famózní plavky, které Vám budou všichni závidět? Vyberte si ze tří střihů a deseti barevných provedení plavek značky Sensis. Jedná se o kvalitní plavky vyrobené z italské tkaniny značky Carvico ceněné pro vlastnosti jako dobrá odolnost vůči otěru, stálobarevnost, odolnost vůči chlóru i slané vodě, apod. Při výběru nezapomeňte shlédnout naše videoprezentace plavek.

 

Plavky značky Sensis zaujmou na první pohled neonovými a kontrastními barvami, metalickými efekty, propracovanými detaily, svůdnými propletenými pásky a šňůrkami. Jsou vyrobeny v žádaných střizích, s důrazem na ženskost. Zvýrazní Vaše opálení a zapůsobí jednoduchým, ale efektním střihem bez vzoru.

Plavky Stella mají v sobě vtip a dokáží podtrhnou krásu ženských křivek. Plavkové kalhotky se zavazují na bocích na úzkou šňůrku, což opticky prodlužuje nohy. Bokový střih působí svůdným dojmem.  Horní díl má originální hravý střih s dvojitými ramínky. Jedno ramínko drží za šíjí. Další dvě ramínka jsou spojená se zapínáním. Plavková podprsenka se zavazuje na zádech. Díky tomu podprsenka dobře sedí a sami si tak můžete nastavit hloubku výstřihu. Je také jen na Vás, jak daleko od sebe budou košíčky.

K nejprodávanějším plavkám patří plavky Ester s bardot podprsenkou. Ta se zavazuje na zádech. Ramínka se mohou odepnout, jelikož horní díl dobře drží na místě i bez nich. Vaše opálení bude jednotné a Váš dekolt bude krásný i s odhalenými rameny. Kalhotky Vás dostanou svým unikátním střihem.

Bikiny Naomi jsou rebelsky krásné. Na první pohled jednoduchý střih ozvláštňuje originální překřížení šňůrek na zádech. Nižší střih kalhotek zaostřuje na boky a odkryté  bříško.V těchto bikinách nebude o prázdninách “nikdy nuda”.