Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Svěží jarní nabídka

První poslové jara - sněženky a bledule - již odkvetly a započaly tak definitivně nové roční období. I naše nabídka prošla změnou a rozšířením. Mezi naše první vlaštovky již tradičně patřily plavky. Mezi novinky jsme zařadili dámské dvoudílné plavky, dámské jednodílné plavky, tankiny, pánské koupací šortky, pánské plavky boxerky i dětské plavky.

K nejzajímavějším modelům s nadcházejícím létem patří tradičně lehké dámské župany z bavlny, které se mohou skvěle hodit na dovolenou, nebo pro trávení volného času u bazénu. Překvapily vkusnými výšivkami a oblíbenými vzory. V naší nabídce naleznete nové froté župany s výšivkou, bavlněné župany se vzory, žádané župany na zip a další dětské župany.

Výraznou obměnou prošla kategorie těhotenského prádla. Zde jsme učinili výrazný krok dopředu, když jsme založili dvě nové kategorie: těhotenské legíny a kalhoty a těhotenské šaty. Nabídku jsme také rozšířili o kojící podprsenky, mateřské a kojící noční košile, pyžama a prádlo. Věříme, že nastávající maminky bohatší výběr oděvů ocení a budou tak u nás ještě raději nakupovat.

Netrpělivě očekávaná noční košile a pyžama s krátkým rukávem jsme zařadili záhy. Postupně se tak objevují produkty poplatné kolekcím jaro/léto 2018. Jsou mezi nimi bavlněné dámské noční košile, bavlněná dámská pyžama a bavlněná pánská pyžama. Nabídku nám nyní osvěžuje nová značka Rössli s nočním prádlem podle švýcarského stylu, které je balené v krásných dárkových krabičkách.

Rozšířili jsme také sortiment dámských punčoch a zavedli znovu do prodeje dámské punčocháče. K dalšímu rozšíření došlo také u oblíbených podvazkových pásů DKaren. Novinky se objevují také v sortimentu bavlněných kalhotek.