Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dětská móda z naší nabídky

Pokud máte děti, jistě oceníte, že si můžete nakoupit  pro sebe i dětem na jednom místě. E-shop Prádlo ELEGANT.cz zahrnuje dětský sortiment v kategoriích Plavky, Košilky, Pyžama a Župany. Jen u nás naleznete atraktivní dárky i výbavu na letní dovolenou pro celou rodinu.

Dětská pyžama a dívčí noční košile

K dispozici máme dívčí noční košile a pyžama pro děti s hravými zábavnými vzory zejména od značky Taro. Na výběr jsou velikosti 98 až 158 (od 3 do 15 let). Výhodou je, že dětský sortiment můžete zakoupit společně s produkty pro dospělé a sladit tak Váš zevnějšek s dítětem. Tatínek se synem, nebo maminka s dcerou se mohou pochlubit nočním prádlem se stejným vzorem, což působí vesele a harmonicky. Každoročně přicházíme s novou kolekcí Taro dětského nočního prádla pro Váš spokojený nákup. K dalším značkám patří Kuba a Vienetta Secret .

Najít kvalitní dětské plavky nevyrobené v Číně je v dnešní virtuální džungli obchodů docela obtížné. U nás se ale ničeho nemusíte obávat. Stejně jako plavky pro dospělé, tak i pro děti jsou vyrobené z kvalitní plavkoviny původem z Itálie a jiných evropských zemí. Výběr je opravdu pestrý. K dispozici jsou chlapecké plavky, dívčí jednodílné plavky, dívčí dvoudílné plavky (bikiny), nebo dvoudílné plavky s lambadovou podprsenkou.  Letos Vás můžeme potěšit novinkou - pro svou holčičku si můžete koupit praktické dívčí tankiny. Natrefit u nás můžete na značku Winner, nebo Lorin.

Pro zahřátí po koupeli, nebo po plavání se bude Vašim dětem hodit hřejivý župan. Vybrat si můžete z několika typů - huňatý župan (s dlouhým chlupem po obou stranách), tenký froté župan (Mela), středně  tenký froté župan (Eliška, Kubík, Sára). Na výběr jsou značky jako Madlen style, nebo Dorota.