Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dámské overaly na spaní (VIDEO)

Ptáte se, co je to dámský overal na spaní? Jedná se o noční prádlo, které se skládá z jednoho kusu látky a vrhá dojem sešitého pyžama. V prvé řadě jde o nesmírně pohodlný noční oděv, který je momentálně ryze módní záležitost. V našem e-shopu Prádlo ELEGANT.cz je naleznete v sekci Pyžama.

Ženy se rozdělují na dva tábory - ty, které by si na sebe tento “úbor pro kojence” nikdy nevzaly a ty, které se nebojí na sebe upoutat pozornost a být trendy za každých okolností. S overaly na spaní je to jednodušší, než s overaly do společnosti - testujete je jen v bezpečných zdech svého bytu, či ložnice. 

Pyžama overaly pro dospělé jsou absolutně in a ví to snad každý. Pro nošení hovoří i fakt, že se v nich velice dobře spí, jednoduše se udržují a postava vypadá vyváženě, souměrně a jednolitý barevný celek ji dokáže opticky prodloužit. Dámské overaly ale nevypadají jako přes kopírák a neliší se jen v druhu zapínání. V naší nabídce jich naleznete několik typů.

Dlouhý dámský overal z bavlny

Overal působí maximálně pohodlně. Je vyrobený z bavlny, s kapucí, nebo bez kapuce. Kapuce se při spaní na zádech může přehodit přes hlavu, což v chladnějších nocích nemusí být vůbec na škodu. Jsou zakončené manžetami, aby dobře sedly různě vysoké postavě.  Skrývají postranní kapsy a zapínají se na zip (značka Sensis), nebo na druky (značka Italian Fashion). Může se taktéž využít jako pohodlný domácí oděv.

Krátký dámský overal z bavlny

V teplých letních nocích se bude hodit overal s krátkými nohavicemi, s krátkým rukávem nebo na ramínka. Tyto overaly z naší nabídky mají různá zapínání (knoflíky, druky, zip), nebo zapínání nemají. Bývají vybavené kapsami a jejich vzory působí svěže a harmonicky.

Elegantní letní overal z viskózy

Pokud nevěříte, že overal může být svůdný a vkusný, zkuste se přesvědčit na vlastní oči a kupte si overal na spaní značky DKaren, nebo Kalimo. Jedná se o letní modely na ramínkách, které nemají rozepínání po celé délce jako předchozí typ. Převlékají se přes nohy.

Odhoďte zastaralé předsudky a inspirujte se naší nabídkou.