Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Letíte za sluncem?

Dovolená se blíží a Vy vybíráte, co na sebe. Chcete být trendy a přitom nezruinovat Vaši peněženku? Obraťte se na náš e-shop Prádlo Elegant. Každoročně vybíráme to nejlepší z nejnovějších modelů evropské produkce vhodných na pláž, ale i pod šaty, či na spaní. Nakupte u nás kvalitní základ Vašeho šatníku a buďte v cizině za krásku.

 

Už světově známý Prada jednou pronesl: Nevěřím lidem, kteří říkají, že oblečení není důležité. Oděvy, to není jen reklamní bublina, která splaskne a objeví se nová, oděvem říkáme cosi důvěrného o sobě. Nakupte si slušivé spodní prádlo, kterým vypovíte svému partnerovi lásku i beze slov. Pořiďte si elegantní plavky, kterým podtrhnete přednosti své postavy a zakryjete drobné nedostatky. Přibalte si na dovolenou vkusné noční prádlo: saténovou košilku, košilku z viskózy s krajkovými detaily, nebo originální pyžamo, či bavlněnou košili se zábavným nápisem, či potiskem. Není nad to se na dovolené pohodlně vyspat a odpočinout si od všedních povinností. Pocit volnosti si můžete dopřát také v některém z našich županů určených pro celoroční nošení.

 

Ne nadarmo se říká: Narodil ses jako originál, tak neumírej jako kopie. I my víme, jak je pro naše zákazníky důležitý široký výběr a originalita každého modelu. Proto svou nabídku neustále rozšiřujeme o nové produkty i značky. Můžete se spolehnout, že s novou sezonou zařadíme do prodeje novinky z každé kategorie.

 

Letos pečlivě připravujeme výraznou změnu designu našich stránek, které by měly působit moderněji, čistě, zároveň přehledně a jasně. Měly by lahodit oku a zohlednit praktickou stránku nákupu.  Věříme, že díky tomu bude Vaše nakupování příjemnější a snazší a budete se k nám rádi vracet. Změnu plánujeme na březen.

 

Jako tipy pro osvěžení Vašeho šatníku uvádíme produkty pod textem.   

 
Krajková push-up podprsenka Konsuela bílá

Krajková push-up podprsenka Konsuela bílá

339 Kč

Bezešvé bokové kalhotky s krajkou Fara bílé

Bezešvé bokové kalhotky s krajkou Fara bílé

269 Kč

Dvoudílné modré plavky Abby nevyztužené

Dvoudílné modré plavky Abby nevyztužené

799 Kč

Dámské růžové bavlněné pyžamo Karena krátké

Dámské růžové bavlněné pyžamo Karena krátké

439 Kč