Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 731 033 038

Letíte za sluncem?

Dovolená se blíží a Vy vybíráte, co na sebe. Chcete být trendy a přitom nezruinovat Vaši peněženku? Obraťte se na náš e-shop Prádlo Elegant. Každoročně vybíráme to nejlepší z nejnovějších modelů evropské produkce vhodných na pláž, ale i pod šaty, či na spaní. Nakupte u nás kvalitní základ Vašeho šatníku a buďte v cizině za krásku.

 

Už světově známý Prada jednou pronesl: Nevěřím lidem, kteří říkají, že oblečení není důležité. Oděvy, to není jen reklamní bublina, která splaskne a objeví se nová, oděvem říkáme cosi důvěrného o sobě. Nakupte si slušivé spodní prádlo, kterým vypovíte svému partnerovi lásku i beze slov. Pořiďte si elegantní plavky, kterým podtrhnete přednosti své postavy a zakryjete drobné nedostatky. Přibalte si na dovolenou vkusné noční prádlo: saténovou košilku, košilku z viskózy s krajkovými detaily, nebo originální pyžamo, či bavlněnou košili se zábavným nápisem, či potiskem. Není nad to se na dovolené pohodlně vyspat a odpočinout si od všedních povinností. Pocit volnosti si můžete dopřát také v některém z našich županů určených pro celoroční nošení.

 

Ne nadarmo se říká: Narodil ses jako originál, tak neumírej jako kopie. I my víme, jak je pro naše zákazníky důležitý široký výběr a originalita každého modelu. Proto svou nabídku neustále rozšiřujeme o nové produkty i značky. Můžete se spolehnout, že s novou sezonou zařadíme do prodeje novinky z každé kategorie.

 

Letos pečlivě připravujeme výraznou změnu designu našich stránek, které by měly působit moderněji, čistě, zároveň přehledně a jasně. Měly by lahodit oku a zohlednit praktickou stránku nákupu.  Věříme, že díky tomu bude Vaše nakupování příjemnější a snazší a budete se k nám rádi vracet. Změnu plánujeme na březen.

 

Jako tipy pro osvěžení Vašeho šatníku uvádíme produkty pod textem.   

 
Krajková push-up podprsenka Konsuela bílá

Krajková push-up podprsenka Konsuela bílá

249 Kč

Bezešvé bokové kalhotky s krajkou Fara bílé

Bezešvé bokové kalhotky s krajkou Fara bílé

269 Kč

Dvoudílné modré plavky Abby nevyztužené

Dvoudílné modré plavky Abby nevyztužené

899 Kč