Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Nebojte se nakupovat spodní prádlo na internetu

Nakupovat dámské spodní prádlo na internetu je běžnou záležitostí. Na světě se najdou miliony spokojených zákazníků, kteří se do e-shopů rádi vracejí. Výhody totiž předčí nad nevýhodami. A my Vám prozradíme, proč je dobré nakoupit spodní prádlo u nás:

  1. Široký výběr spodního prádla. Pestrý výběr a velikosti až do 4XL. Málokterá kamenná prodejna si může dovolit více než tisíc variant zboží, jako nabízíme my.

  2. Pravidelné novinky.Těšit se můžete na nejnovější trendy, ale i ustálený sortiment. Běžně také do nabídky zavádíme nové značky.

  3. Kvalitní zboží evropské produkce, které běžně nekoupíte. Zboží pečlivě vybíráme z katalogů evropských výrobců.

  4. Zajímavé ceny, výhodné slevy a poštovné nad 500 Kč zdarma.  

  5. Naprostá diskrétnost. Spodní prádlo k Vám dorazí v balíčku bez reklamních potisků, které by mohly někoho přivádět do rozpaků a  prádlo  si můžete v soukromí domova vyzkoušet. Slušnost je pro nás zásadou.

  6. Přehledný a jasný výběr. Nákup Vám usnadní jednoduché rozdělení kategorií a dělení dle typu spodního prádla, praktický filtr dle velikosti a barvy.

  7. Videoprezentace pro lepší představu o výrobku. Prádlo můžete vidět na konkrétní osobě na reálném osvětlení ze všech stran.

  8. Pohodlný nákup z domova. Nakoupit si v klidu a pohodlí domova je mnohdy k nezaplacení.

  9. Rychlá expedice a doručení. Zboží objednané do 13.-15. hodiny  a odeslané dopravcem PPL odesíláme týž den.

  10. Možnost výměny do 14 dnů zdarma. Pokud Vám velikost nepadne, můžete si bez problémů zvolit jinou.

V e-shopu Prádlo Elegant se specializujeme zejména na dámské kalhotky.  Nakoupit si můžete kalhotky brazilky, bokové kalhotky (se sníženým pasem), nohavičkové kalhotky (šortky, dámské boxerky), francouzské kalhotky, kalhotky s vyšším pasem a tanga. K dispozici je velké množství krajkových kalhotek, bezešvé kalhotky a stahovací kalhotky (tvarující, zeštíhující prádlo). K nejprodávanějším značkám patří Wolbar, Eldar a Dream of Sonia. Koupit si můžete i další sortiment, který se možná bude hodit také jako dárek pod stromeček: pánské spodní prádlo, noční a spodní prádlo pro těhotné, košilky, pyžama, župany a elegantní trika. Pokud se chcete dozvědět, jak se správně starat o spodní prádlo, aby dlouho vydrželo jako nové, navštivte naší Poradnu.