Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Spodní prádlo - nejoblíbenější kousky

Pokud jste se rozhodli koupit své nejdražší polovičce spodní prádlo, udělali jste dobře. Darovat ženě kalhotky (a muži pánské spodní prádlo)  je opravdovým vyznáním lásky, na které se jen tak nezapomíná. Je ale možné, že tápete, jaké prádlo si vybrat. Není divu, vždyť naše nabídka čítá více než 250 variant kalhotek, více než 70 typů podprsenek a více než 60 alternativ pánského spodního prádla.

KALHOTKY A PODPRSENKY

Kupovat dámě spodní prádlo je ryze intimní záležitost a žena by měla být s touto skutečností obeznámena, aby se vyjádřila ke střihu spodního prádla, které preferuje. Možná se muži budou divit, ale v naší nabídce naleznou osm druhů kalhotek: kalhotky klasického střihu,  brazilské kalhotky, bokové kalhotky (bokovky, nízké kalhotky), nohavičkové kalhotky (dámské boxerky), francouzské kalhotky,  kalhotky s vyšším pasem (vyšší kalhotky), tanga a stahovací kalhotky.  Podprsenek je na výběr "jen" pět základních typů. Výběr bude o to snazší, že naší nejširší nabídku zahrnuje bílá a černá barva, popřípadě tělová.

Pokud potřebujete poradit s výběrem střihu, podívejte se na náš přehled střihů kalhotek pod názvem Vybíráme typ kalhotek, nebo přehled typů podprsenek pod názvem Vybíráme typ podprsenky do naší Poradny.  Je možné, že hledáte dámské spodní prádlo podle jiných kritérií, proto jsme zvolili následující přehled podle vlastností na kalhotky s krajkou; kalhotky se vzorem, obrázkem a barevné kalhotky; bezešvé kalhotky; stahovací kalhotky; smyslná tanga a brazilské kalhotky a podprsenky. 

Kalhotky s krajkou

Kalhotky se vzorem, obrázkem a barevné kalhotky

Bezešvé kalhotky

Stahovací kalhotky

Tanga a brazilské kalhotky

Podprsenky

PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO

Trenky, boxerky a slipy

Pokud v našem e-shopu sháníte pánské spodní prádlo jako dárek, určitě si vyberete. Na výběr je zejména velké množství oblíbených geometrických vzorů, ale i vtipných obrázků.  Pečlivě jsme vybrali trenky, boxerky a slipy od značek jako Cornette, Brubeck a Lama.