Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Sladěná pyžama pro páry a nerozlučné kamarádky

Dejte najevo, že k sobě nerozlučně patříte a barevně zkombinujte pyžama. Nechte za vás promlouvat vaše oblečení a řekněte světu, že sršíte vtipem a umíte se bavit. Sladěná pyžama si zamiluje každý. Navíc jsou skvělým dárkem pod stromeček, ke společnému výročí a ke svatbě.

Slaďte se dokonale pomocí pyžama
Slaďte se dokonale pomocí pyžama
Perfektně ladí také barvy, které se doplňují
Perfektně ladí také barvy, které se doplňují

Pyžama pro páry jsou trendy

Sladěné oblečení je hitem zejména pro páry - není ojedinělé, že jsou manželé či partneři sladěni ve stejném barevném odstínu, nebo vzoru na večírcích a oslavách. Většinou tak ladí košile či kravata u pána a šaty či doplňky u dámy. Dvojice pak působí velice harmonicky. Šik budete také ve sladěném pyžamu.

Někdy stačí málo a láska je na světě. Chcete mu dát najevo, že je pro vás ten pravý? Zkuste mu to říct beze slov, a to sladěným oblečením. Pohled na vás a vaši polovičku v zrcadle vám ihned zvedne náladu a vaše láska jen pokvete. 

Podívejte se, jak vám to bude ve sladěném pyžámku slušet

Sladěná košilka i pyžamo? Skvělý nápad!

Přejete si jako dárek něco, co vás opravdu spojuje a vystihuje? Pyžámko můžete sladit také s noční košilkou, která se bude zamlouvat každé ženě. Pyžamo i košilka jsou pohodlné, a proto vám dopřejí maximální pohodlí. Navíc spousta košilek z naší nabídky je vhodná také pro období těhotenství a kojení. Vyberte si mateřskou košilku a pánské pyžamo a buďte krásně sladění i v období očekávání a narození mrňouska .

Slaďte se pomocí pyžama a noční košilky
Slaďte se pomocí pyžama a noční košilky

Stejné pyžamo pro maminku nebo kamarádku?

Kamarádky mají často podobný vkus. Proto je pořízení stejného nočního prádla skvělou volbou. Dokonale symbolizuje váš vztah. Nebo můžete upevnit rodinné pouto se sestrou, maminkou, dospělou dcerou nebo oblíbenou sestřenicí. 

Vybírejte ze značek TaroDonna, DN Nightwear, PassionItalian Fashion

Pořiďte si podobnou noční košili v různých barevných odstínech nebo kombinujte střihy. Pro inspiraci ke sladění mámy, táty a dětí si přečtěte náš další článek z poradny.

 

Noční košilka pro každou ženu
Kvalitní pyžamo pro každou ženu