Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Sladěná pyžama pro páry a nerozlučné kamarádky

Dejte najevo, že k sobě nerozlučně patříte a barevně zkombinujte pyžama. Nechte za Vás promlouvat Vaše oblečení a řekněte světu, že sršíte vtipem. Vybízí k tomu nejen vánoční motivy. Sladěná pyžama jsou navíc skvělým dárkem pod stromeček, nebo dárek ke společnému výročí a ke svatbě.

Pyžama pro páry jsou trendy

Sladěné oblečení je hitem zejména pro páry - není ojedinělé, že jsou manželé či partneři sladěni ve stejném barevném odstínu, nebo vzoru na večírcích a rodinných oslavách. Většinou tak ladí košile či kravata u pána a šaty u dámy. Dvojice pak působí velice harmonicky. Šik budete také ve sladěném pyžamu. 

Někdy stačí málo a láska je na světě. Chcete mu dát najevo, že je pro Vás Pan Pravý? Zkuste mu to říct beze slov - sladěným oblečením. Pohled na vás a Vaši polovičku v zrcadle Vám hned zvedne náladu a vaše láska jen pokvete. 

Sladit se v košilce i pyžamu? Skvělý nápad

Že jste ta správná dvojka? Přejte si jako dárek něco, co Vás opravdu spojuje. Dobrý nápad je hrneček, klíčenka, obraz, na kterém jste vy dva, jak se držíte za ruce, nebo unisex triko, či právě pyžamo se stejným vzorem. Vaši lásku je potřeba hýčkat.       

První noc ve společném bytě je potřeba pořádně oslavit. Pořiďte si spolu pánské pyžamo a dámské pyžamo i košilku, abyste mohla noční prádlo střídat podle nálady a aktuální potřeby.

Stejné pyžamo pro maminku nebo kamarádku? Skvělý nápad

Často mají podobný vkus kamarádky - jděte do toho a pořiďte si stejné noční prádlo, které bude symbolizovat váš vztah. Své rodinné pouto můžete upevnit také se sestrou, maminkou, dospělou dcerou nebo oblíbenou sestřenicí. 

Vybírejte ze značek TaroDonna, DN Nightwear, PassionItalian Fashion. Buďte stylová. Buďte ve spojení. 

Pořiďte si podobnou noční košili v různé barvě, nebo kombinujte střihy. Některá pyžama mají také variantu pro těhotné. Pro inspiraci ke sladění mámy, táty a dětí si přečtěte náš další článek z Poradny.