Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Pyžama, noční košile a župany pro zahřátí

HUŇATÉ  

Pro chladné zimní večery jsou ideální volbou huňaté textilie. Nejenom, že dokáží rychle zahřát, ale jsou také příjemně heboučké a měkké. V naší nabídce naleznete huňatá pyžama, huňaté župany i huňatou noční košili. Mezi výrobce huňatého sortimentu patří DN Nightwear, LL, Sensis, Dorota, DKaren a Regina.  Pokud hledáte toto zboží, zvolte filtr u materiálu huňaté, anebo polyester.

Jedná se o výrobky z polyesteru, které jsou vytvořeny z dlouhých střižených vlasů delších než 3 milimetry. Vlasy mohou být různě husté i dlouhé, mohou být umístěné na lícové i rubové straně. Tento materiál je v naší nabídce také označován jako soft, plyšový, nebo lama materiál (huňaté župany DKaren).

V naší nabídce naleznete velké množství huňatých županů. Velice oblíbené jsou hřejivé huňaté župany DKaren Diana a Eliza ve dvanácti barevných odstínech, puntíkované huňaté župany Magnolia ve třech barevných variantách, huňaté župany s výšivkou od LL a samozřejmě huňaté župany s ušima. 

Motiv kočičky nebo zajíčka

Catus ecru                                                Bunny                                                Felis

 

Motiv medvídka a dalších zvířátek

Holiday                                               Mona                                               Lulu

 

HŘEJIVÉ

Do této kategorie patří velurová pyžama a župany, froté pyžama a župany a také flanelová pyžama a noční košile. K hřejivým županům patří také termofroté (Lobelia, Lukas, Krokus, Megan) a vlněné (Timea). Dále jako hřejivé označujeme ty modely, které jsou vyrobeny z bavlny kombinované s hřejivou "termovrstvou".

Bavlněná zateplená (hřejivá) pyžama

Renata                                               Euphoria                                               Wally