Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Pyžama, noční košile a župany, které vás zahřejí i v těch nejchladnějších dnech

Zahřejte se v mrazivých zimních dnech teplým oblečením, ve kterém se navíc budete cítit příjemně. Na výběr máte několik druhů materiálů. Huňaté noční košilky, pyžama a župany nebo kvalitní hřejivé materiály. Všechny druhy jsou příjemné na dotek a pohodlně se nosí. 

Huňaté košilky, pyžama a župánky

Pro chladné zimní večery a rána jsou tady huňaté župany Prádla Elegant. Perfektně vás zahřejí a navíc jsou neodolatelně jemné na omak. Pro zimní noci jsou zase ideální huňaté noční košilky a pyžama. Mezi oblíbené výrobce teplého oblečení patří DN Nightwear, L&L, Sensis, Dorota nebo Regina. V nabídce naleznete řadu oblíbených barev a motivů. 

Jedná se o výrobky z polyesteru, které jsou vytvořené z dlouhých střižených vlasů (delších než 3 milimetry). Ty mohou být různě husté i dlouhé, mohou se nacházet na lícové i rubové straně. Tento materiál je v naší nabídce také označován jako soft, plyšový a lama materiál.

Hřejivé noční košile, župany a pyžama

Do této kategorie patří velurová pyžama a župany, froté župany a pyžama nebo také flanelová pyžama a noční košile. Oblíbené jsou i vlněné modely. K populárním značkám, které vyrábí hřejivé prádlo, patří De Lafense.