Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Nejprodávanější vánoční pyžama

K Vánocům zimní a vánoční vzory neodmyslitelně patří. Máme je rádi, protože s sebou přináší kouzlo Vánoc. Aby byly Vaše Vánoce opravdu zábavné, připravili jsme pro Vás vánoční pyžama, vánoční noční košile.  Jako vánoční se mohou považovat také saténové noční košilky a saténová pyžama v typické červené barvě. Už chybí jen pořídit si Santa čepici...

Tradiční Vánoce musí zářit

K tradičním symbolům Vánoc patří hvězda. Ta podle biblického pojetí oznamovala příchod Mesiáše. V klasických betlémech bývá znázorněná jako kometa zářící nad jesličkami s děťátkem, narozeném v nuzném chlévě.

Dodnes je symbol hvězdy v našich domácnostech na Vánoce běžný. Třeba jako krásná červená rostlina poinsettie, tzv. vánoční hvězda. Mnozí si také neumí představit stromeček bez špice ve tvaru hvězdy. Pyžamo s hvězdičkami tak bude do vánoční atmosféry krásně zapadat.  

 

Co by byly Vánoce bez sněhu a zvířátek?

Co říkáte na vánoční pyžama se sněhovou vločkou, ledním medvídkem, nebo tučňáky? Pohled na zimní vzor Vám hned zvedne náladu, i kdyby bylo za okny typické babí léto. Když zkouknete ještě několik vánočních pohádek s pořádnou sněhovou nadílkou, jistě hned zajiskří ta pravá vánoční atmosféra.

Norský vzor přitahuje zimu

Základem norského motivu je sněhová vločka a jelen. Najít bychom ale mohli i jehličnatý strom a další prvky ze severské přírody, ke které se skandinávci chovají s velkou úctou.

Tento vzor je jasný unikát mezi zimními vzory. Odkazuje na zimu a to je prvek, který nám v našich zeměpisných šířkách často na Vánoce chybí. Takže i pyžamo s norským vzorem bude mít své místo v naší vánoční garderobě. Pořídit si u nás můžete také krásné župany s norským vzorem.

Vánoce po americku se soby a v červené

Hlavním symbolem amerických Vánoc je veselý Santa v červeném kabátku. Ten žije po boku s věrnými kamarády soby, skřítky a paní Clausovou na severním pólu. Typický je také jeho smích, který zní jako hohoho.

O věhlas červeného chlapíka se zasloužily vánoční reklamy na Coca-Colu. Firma si na červené barvě zakládá natolik, že ji uvedla jako speciální odstín. Červená je nejoblíbenější vánoční barva.

 

Saténové košilky DKaren

Nechte se Amerikou inspirovat i Vy. Pojměte Vánoce s nadsázkou a noste červenou anebo pyžama se soby. Legrace musí být, zvlášť o Vááánocích.