Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Než rozsvítíte stromeček

Vánoční nákupní seznam každého z nás se s pokročilým datem v kalendáři pomalu  plní. Pokud hledáte originální, vkusný a zároveň užitečný dárek, jste na správné adrese. V našem e-shopu ELEGANT.cz se skrývá spousta skvělých dárků.

Vánoční dárky rovnou do ruky a nejlépe ihned

Na Vánoce jsme se letos opravdu dobře připravili. K dispozici je již nyní více než 28 tisíc skladových položek ihned k odběru a odeslání. Natočili jsme navíc stovky videí, které Vám zjednoduší výběr. Nakupovat můžete samozřejmě také z Vašeho chytrého telefonu, nebo tabletu.

Dárky z ELEGANTU provoněné novotou

Pokud toužíte po originalitě, zaměřte se na novinky v naší nabídce. Poznáte je podle toho, že produkty nesou zelený štítek Nové.  K velice zajímavým kolekcím patří sladěná pyžama Taro, dámské overaly na spaní,  nově zavedená značka Donna, antibakteriální pyžama Passion nebo luxusní bavlněná pyžama Cana

Inspirací Vám k Vánocům Vám mohou být:

 


Vánoční vzor pro ještě lepší náladu

Hledáte-li dárek, který by co nejvíc korespondoval s Vaší vánoční náladou, zvolte si vánoční vzor nebo potisk. Dozvíte se o nich více v naší Poradně

Nahlédněte do našich speciálně upravených kategorií a najděte svůj dárek:

 


Dejte zimě sbohem: hřejivá pyžama a župany

Máte-li požadavek pořídit dárek, který by někoho zahřál, zvolte:

 

A zejména výběr huňatých županů je v naší nabídce pestrý. K nejoblíbenějším patří stále župany Diana (s kapucí) a Eliza (s límcem) v délce 120, nebo 90 cm, v různých barevných provedeních.