Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jakou vybrat noční košili na kojení?

Každá pomoc při nočním kojení je k nezaplacení. Kdo má, nebo měl doma malé miminko, ví, jak někdy bývají noci dlouhé. Chvíle s děťátkem si můžete zpříjemnit díky kojicí noční košili. Na Elegant.cz si můžete vybrat z různých typů výstřihů. Každý má své výhody, které musíte zvážit sama.  

Mateřská košile Pamela
Noční košile Dalia s knoflíky

Překládaný výstřih

Noční košile s překládaným výstřihem vypadá přirozeně, jakoby ani nebyla určena na kojení. Budete v ní mít výraznější dekolt a zvýrazněné poprsí. Ráda mateřskou košili obléknete, i když již nebudete kojit.

 

 

Kojicí noční košile Tara

Kojicí košile Hello cat

Propínací výstřih na knoflíky nebo druky

Noční košile s propínacím výstřihem na knoflíky je osvědčená klasika. I když se na první pohled zdá kojení zdlouhavější, než je tomu u jiných nočních košilek, nemusí to být nevýhoda. Výstřih se nevytahá a čas před kojením se ušetří, pokud pokaždé nebudete zapínat všechny knoflíčky. Zapínání s druky bývá rychlejší než na knoflíky 


Postranní zapínání na zip

Velkou výhodou kojicí košile se zipem je rychlost rozepnutí. Navíc si můžete vybrat, jestli chcete rozepnout levou, či pravou stranu.

Kojicí noční košile Happy mommy

Kojicí noční košile Linda Lashes

Skryté průstřihy pro kojení

Oblíbeným typem  výstřihu je výstřih se skrytými průstřihy ke kojení. Na první pohled vypadá košilka na kojení jako klasická, ale skrývá dva boční otvory.  Kojení je pak jednoduché a rychlé.


Překrytý výstřih

Stačí odhrnout horní vrstvu košilky, pod níž se skrývá dolní vrstva zakončená výstřihem s pružnou gumičkou. Tento druh výstřihu má košilka Halle (vidíte na fotografii) a Majka s motivem Mickey Mouse.

 

 

Kojicí noční košile Halle

Kojicí noční košile Dagna

Pružný okraj výstřihu


 

Pružný okraj výstřihu zajišťuje, že je kojení vždy maximálně jednoduché, rychlé a příjemné. S pružným okrajem jsou košilky Dagna (viz fotografie), Rafena a Cindi.


Odepínatelná ramínka

Jednoduše, jako kojicí podprsenka, se může odepínat také kojicí pyžamo na ramínka. Tílko skrývá všitou podprsenku a odepíná se na plastovou sponu. Pro horké letní noci je jako dělané.

Kojicí pyžamo Umana