Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jaké typy kalhotek nabízíme?

Každá žena vlastní několikero střihů kalhotek z různých materiálů. Víme o tom, že bezešvé kalhotky jsou vhodné na sport, krajkové kalhotky pod společenské šaty, tanga na bujarý večírek, stahovačky pod upnuté sukně... Není ale nikde psáno, že si spodní prádlo nemůžeme vybírat podle momentální nálady

O tom, jestli preferujeme vyšší střih, klasický, nebo bokový, rozhoduje spíš typ naší postavy a často intuitivně poznáme, co je nám pohodlné.

I když kalhotky bývají "neviditelnou" součástí našeho outfitu, jsou možná důležitější, než si myslíme. Prozradíme vám malé tajemství - spodní prádlo dokáže ovlivnit to, jak se cítíme a jaké máme v ten den sebevědomí. Proto vybírejte s rozmyslem a hlavně - vyhoďte ošklivé kousky a nahraďte je novými. Jen tak se můžete cítit ve své kůži dobře. 

Vyhovuje ženám všech typů postav a pro svůj pohodlný střih se hodí pro každodenní nošení. K nejvyhledávanějším patří klasické bílé bavlněné kalhotky s krajkovým zdobením i bez, nebo klasické kalhotky z microfibry s bavlněným klínem.

Nohavičkové kalhotky (boxerky, šortky)

Kalhotky s nohavičkou působí velice něžně. Strhávají pozornost na boky, a proto je zdůrazňují. Jsou vhodné pro každodenní nošení a dle délky nohavičky pro různé typy postav. Za vyzkoušení stojí kalhotky s dlouhou nohavičkou Rona

Zdůrazní křivky zadečku, který bude poutat pozornost. I střihy tang se v zásadě liší, a proto záleží jen na Vašem výběru. Dobře vypadají zejména bezešvá tanga a šňůrková tanga.

Brazilské kalhotky (vykrojené)

Jedná se o kalhotky s vyšším vykrojením v zadní části. Vznikly jako kompromis mezi méně pohodlnými tangy a příliš uniformními kalhotkami. Brazilky patří momentálně k nejoblíbenějším střihům kalhotek, jelikož jsou vhodné pro každodenní nošení a zároveň působí smyslně. Kalhotky brazilky si mohou dovolit štíhlé ženy.

Bokové kalhotky  (s nižším pasem)

Moderní střih kalhotek, který byl vynalezen pro specifické potřeby k použití s oděvy se sníženým pasem - např. k džínám a šortkám.  Patří k nim také střih zvaný hipster. Oblíbily si ho štíhlé ženy s pevným bříškem, které jej také rády ukazují. Užší boční část mají kalhotky bikini.

Kalhotky s vyšším pasem budou slušet zejména plnoštíhlým ženám. Maskují drobné nedostatky postavy a mohou mít jemný stahovací efekt. Dobrý pocit při nošení však přináší i velice štíhlým ženám.

Jsou to kalhotky s velice krátkou (téměř nevykrojenou) nohavičkou. Vyrábí se ve sportovní i v elegantní verzi s krajkou. Podobné kalhotky nesou také označení panty - jedná se o bokové kalhotky s různě dlouhou nohavičkou.