Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Šest skvělých tipů, jak uvázat pareo

Není nad to prohlédnout si v klidu na videu, jak se může s pareem kouzlit. Pareo totiž není jen tak obyčejný plážový šátek, umí se v mžiku proměnit v působivé šaty, vestu nebo sukni. Úvazy určitě budou stát za vyzkoušení.6 úvazů parea, které musíte vyzkoušet

  •  Úvaz Vesta. Na šátku vytvoříte pomocí svázání dva boční průramky na ruce.  Vzniknou tak dvě ramínka, přes které převléknete paže. Úvaz pak připomíná dlouhou vestu.
  • Úvaz Šaty s náhrdelníkem ve tvaru T, zepředu. Šátek napněte přes záda, veďte jej pod pažemi a chyťte oba horní konce do rukou. Ty převažte, stočte každý zvlášť do spirály, a pak dohromady asi do poloviny délky. Oba konce uvažte za šíjí na uzlík. Přečnívající konce schovejte pod vzniklý “náhrdelník”.
  • Úvaz Šaty s náhrdelníkem ve tvaru T, zezadu. Postupujte obdobně jako u bodu 2, ale zezadu. Chce to trochu cviku, ale výsledný efekt bude stát za to.
  • Úvaz Šaty s U náhrdelníkem. Tento úvaz je velice jednoduchý a opravdu efektní. Stačí napnout pareo přes záda, vést jej pod pažemi, oba horní konce uprostřed převázat a stočit do spirály. Nakonec stačí konce zavázat za šíji. Přečnívající konce  je dobré zamaskovat pod “náhrdelník”.
  • Úvaz Šaty se stojáčkem. Napněte  plážový šátek opět za zády, konce překřižte a zavažte za krkem. V jednoduchosti je krása.
  • Úvaz Prádlo Elegant - Sukně. Šátek veďte přes zadeček, napněte jej před sebou a horní konce svažte na boku na mašličku. Pod ní uvažte další dva uzlíky s volnými konci, které budou připomínat mašle. Takto vytvoříte elegantní, nařasenou sukni se svůdným  rozparkem na jedné noze.