Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jaké si vybrat pánské plavky?

Kdo by nechtěl vypadat dobře. Pokud sháníte vkusné a slušivé pánské plavky, pak jste na správném místě. Pro lepší orientaci ve střizích plavek jsme pro vás připravili tři podkategorie v kategorii Pánské plavky: Pánské koupací šortky, kraťasy; Pánské slipové plavky a Boxerkové plavky.. Věříme, že vám zjednoduší nakupování a zpřehlední výběr plavek. 

Koupací bermudy stojí za vyzkoušení

Kdo jednou vyzkouší koupací šortky, většinou už si nevezme jiné. Pánové se v nich cítí maximálně pohodlně (neobepínají postavu) a oceňují také praktické kapsičky. Plavkové bermudy a kraťasy jsou vyrobeny z rychleschnoucího materiálu, který však není elastický, ale naopak pevný. Na vnitřní straně bývá umístěná síťka, anebo elastická podšívka ve střihu slipů, aby plavky dobře držely na místě i při plavání.  Některé produkty ale podšívku nemají. Výhodou koupacích šortek je jejich všestranné využití - jako plavky i kraťasy.

Boxerky patří k nejoblíbenějším střihům

Boxerkové plavky jsou nejprodávanější pánské plavky vůbec.  Jsou typické prodlouženou nohavičkou, která může být mírně odlišné délky. Plavky jsou elastické, obtáhlé a často s praktickou šňůrkou na stáhnutí. K dispozici máme široký výběr pánských boxerkových plavek - více než třicet variant. Doporučujeme plavky značky Alpha Male.

Slipy mají v oblibě sportovci

Pánské slipové plavky preferují většinou sportovní typy mužů. Bývají upnuté, poddajné a elastické a drží dobře na místě. Proto jsou mimořádně vhodné pro kondiční plavání.